Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 30 év felett kezdek kiábrándulni a nőkből és a párkapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy ebben a világban már az jár jól, aki egyedül marad.
2021. márc. 12. 08:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert 1000éve jobban jártál volna, mikor azzal kellett összehasodnod, akit a szüleid kinéztek neked.
2021. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Lunora ***** válasza:
73%

Az a baj, hogy nagyon magamutogató lett a világ.

Engem ismerkedésnél leginkább csak megb@!%÷^ akarnak, mert a képeimen túl nem látnak, holott qrva tájékozott és értelmes nő vagyok.

Ennek ellenére persze bizakodónak kell lenni. Mert biztos,hogy jobb párban mint egyedül.

2021. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Normális.
2021. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem normális. Az,hogy ez ideiglenes érzés/döntés a részedről még rendben van. De remélem véglegesen nem ez marad a tudatodban.
2021. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Kezdel öntudatra ébredni.
2021. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Idáig én 46 évesen jutottam el, szerintem 30 évesen korai. Persze lehet, hogy húsz év alatt ennyivel romlott a helyzet, ezt nem tudom. F50.
2021. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nem kötelező párban élni. Simán lehetsz sokkal boldogabb egyedül.
2021. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Nőként hasonlóan érzek sokszor.
2021. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Felszínes lett a világ. Eltűntek a családok, az értékek, nincsenek követendő modellek. Egy fiú vagy lány honnan tudja hogy mit jelent férfinek vagy nőnek lenni, vagy hogy "mit is kell csinálnia". Agyhalott magazinokból, fb-ról vagy más biznisz trendi oldalról? Eleve halvány fingjuk sincs hogy mi a boldogság! Vagyis van, de az hamis. Szépnek lenni hogy mutogasd magad hogy ezzel nagyobbak legyenek az esélyeid? Gyúrj, tetováltass, növessz szakálat, fogyj le, növessz egyenes barna hosszú hajat, készíts magadról kihívó fotókat és posztold... Az életed értelme a karrier és a pénz legyen, meg hogy külfödre menj dolgozni. Ezek után csodálkozik valaki hogy semmi sem működik a nemek között? Apropó... a párválasztás két dologban merül ki: webshop szisztéma szerint rákattintani a legszebbre, majd várni hogy megjelenjen az ajtómba. Vagy elfogadni azt, hogy azzal leszek aki jut. Annyira de annyira minden a külsőségekről szól, hogy ilyen körülmények között tényleg alig lehet hinni a valódi érzelmekben.Arról nem is beszélve, hogy a szexualitás brutális méreteket öltött, és hogy már 16 évesen alap az orál-anál... Majd 30 évesen kiégve arról panaszkodni, hogy sz*r a világ, nincs egy normális nő/férfi. Persze fiatalon tuti a buli, nagykanállal habzsolni az életet, de ennek is ára van, nem is kicsi. A többség képtelen elköteleződni, gőze sincs mi az a felelősség, gőze sincs milyen szülőnek lenni, persze nem is akar. Innentől kezdve az összes panaszkodás tárgytalan, aki ilyen az magának kereste a bajt.
2021. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!