Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vagy jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vagy jelentkezik?

Figyelt kérdés
Bekövetett instagramon egy srác hónapokkal ezelőtt, majd kb 2 hete bejelölt facebookon is,azonban egyik oldalon sem írt. Szerintetek miért nem ír? Nem gondolnám, hogy like gyűjtőgető lenne vagy csak arra menne, hogy minél több ismerőse legyen a közösségi oldalakon, mert néztem, hogy azóta nem lettek új ismerősei rajtam kívül, viszont mégsem jelentkezik. Ebben az esetben mit tudnék tenni vagy milyen indokkal tudnám vele felvenni a kapcsolatot, mert nekem nagyon szimpatikus ez a srác. Amikor bejelölt nem szerettem volna rögtön ráírni, mert azt hittem hátha jelentkezik majd, de nem így lett. Most meg ennyi idő után tartok tőle, hogy ha írnék neki nyomulósnak gondolna. Ilyen esetekben általában mi szokott a háttérben állni, ami miatt nem keres a másik fél? Mindketten 25 évesek vagyunk.
2021. márc. 12. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még keresi az ürügyet, amivel rádírhat.
2021. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Elmúlt már az a világ amikor a pasinak kell kezdeményezni. Tetszik? Akkor írj. Ha nem jön össze mit vesztettél? Semmit. Ha meg összejön..
2021. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá,hogy honnan is ismeritek egymást? Ezzel a krrdéssel nincs veszítenivalód,de megteszed a kezdő lépést.
2021. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tud írni.
2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Szerintetek van esély még, hogy ennyi idő után írjon majd?
2021. márc. 12. 20:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, fontosabbnak érzem, miért akarsz várni, mire vársz? Nekem az a tapasztalatom, ha akarsz valamit, tenni kell érte, ha nem csinálsz, hoppon maradsz.
2021. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle miért jelölt. Témakezdésnek nem rossz..
2021. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az asztal alatti muveletekhez jelolt be :) hogy lassa a kepeid. Ha meg irsz is neki az extra
2021. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lunora ***** válasza:
Kérdezd meg!
2021. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tettem ki azóta már több instagram sztorit és egyikre sem reagált. Szóval sajnos szerintem ennyi időn már nem fog jelentkezni sehol.:(
2021. márc. 31. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!