Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez lehet kezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez lehet kezdeni egy ellentmondásos személyiséggel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismerkedtem egy nővel még januárban. Jól indult minden, már az elejétől fogva nyitottak vagyunk egymásnak, nincsenek tabu témák, van vonzalom rendesen és sok a hasonlóság bennünk, nagyon jól érezzük magunkat ketten, energiával töltjük fel egymást. Viszont vagy egy kis gondom a hölgyeménnyel, mégpedig az, hogy ellentmondásos nagyon. A komolyabb témákban a válaszai olykor egymásnak mondanak ellent, vagy egyszerűen csak eltereli a témát ami miatt bennem nagyon sok kérdést hagy maga után, ami nekem rossz. Tudom, ha ezt felhoznám neki, biztosan erre se kapnék érdemi választ, csak terelne, vagy viccesen mondana valamit. Szeretnék tőle kapcsolatot, de így nem tudom hosszútávon meddig működne. Szeretném ha ezen változtatni, és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám neki ezt a leghatékonyabban elmagyarázni, vagy így egy ilyen ellentmondásos személyiséggel nem érdemes kezdenem? Előre is köszönöm.
2021. márc. 13. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ellentmondásos, már bocs. Hanem egyszerűen csak nem érdekled igazán szerintem, azért viselkedik így.
2021. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nehezen tud beszélni az érzéseiről, és látom is rajta, hogy zavarba hozom ilyenkor nagyon. Azt, hogy nem érdeklem igazán én kizárom, mert minden jel arra mutat, hogy nagyon is!
2021. márc. 13. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hol van itt ellentmondás, kérdező. Nehezen beszél az érzéseiről és zavarban van. Ez pont ezt jelenti. Fogalomzavarban szenvedsz.
2021. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van elnézést, de gondolom érhető azért a problémám??!!
2021. márc. 13. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen ellentmondásos személlyel nem érdemes kezdened. Ennyi.
2021. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt érzem, nem akar kapcsolatot. De attól még lehet, hogy vonzónak talál, csak nem akar semmi komolyat.

Amúgy is csak január óta ismered, az nem sok idő. Lehet később változik a véleménye. Ne telepedj rá nagyon szerintem.

2021. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!