Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony nőkre van még igény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőkre van még igény, vagy ha nem tudok hízni és a bezárt kondik miatt még izmot sem tudok felszedni, akkor inkább engedjem el az ismerkedés témát?

Figyelt kérdés
Jelenleg a csapból is a kövér nők folynak. Akármilyen közösségi oldalra felmegyek, mindenhol plus size modellek meg body positivity ömlik az arcomba és konkrétan már úgy érzem, a vékony nők senkinek sem kellenek. Ez valóban így van? Az utóbbi időben nem ismerkedek aktívan, nem vagyok fent társkeresőn, így fogalmam sincs, mennyire kellhetek a férfiaknak.

2021. márc. 14. 12:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Mi aztán honnan tudjuk? lehet valaki vékony de bánya rém .. és fordítva is igaz, de azért szumos csajokon a szép arc sem segít.
2021. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

“ Mi aztán honnan tudjuk?”


Gondoltam majd aktívan ismerkedő vékony nők írnak véleményt :D Meg férfiak. Nekem amúgy szép arcom van, azzal nincs gond. De túl vékonynak érzem magam. Bár manapság ez a duci-propaganda mellett szerintem mindenki annak érzi magát, aki nem éri el a 80 kg-t.

2021. márc. 14. 12:54
 3/41 anonim ***** válasza:
39%
ki találom 170 centi 60 kiló , nem vagy vékony !
2021. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be, lehet csak nem megfelelő helyen mozogsz/ismerkedsz. Nekem mindíg a vékony, törékeny nők jöttek be, nem tudnék vonzódni a molettebbekhez.
2021. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert a világ nagyobb részén ez folyik egyáltalán ne gondold azt hogy ez így is van.

Bevallom neked az őszintét én a vékonyabb nőket kedvelem, vagy ha nem is vékony akkor max ha van egy kicsi felesleg de még nem a duci kategória. Akinek ez fáj most, sajnálom nekem is vannak igényeim DE! lehet életem legjobb párja egy duci nő lesz. Nem tudom lényegtelen.

Kérdésedre visszatérve a body positivity nem arról szól amiről kéne. Véleményem szerint egy pozitív ráerőltetés hogy szeresd a tested amikor legbelül amúgy gyűlölöd, így nem fogod megszeretni igazán sem elfogadni. Az elfogadás nagyon nem ez hogy rávetítek egy pozitív képet. Ha valami lötyög akkor az lötyög, nem attól lesz szép mert én szépnek láttatom ráerőltetve ezt a nézőpontot hanem amikor ténylegesen látom hogy mi van ott és az nem csúnya, nem szép hanem egy értékes testrészed ami támogat és érted van. Így már tényleg széppé válik.

Na mindegy.


Röviden: vannak pasik akik szeretik a vékonyakat, jelen. 24/F

2021. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Én szívesen megismerlek:)
2021. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miről beszélsz. Én 165 cm és 63 kg-al is kövérnek érzem magam a férfiak szemében, pedig rendszeresen sportolok és nem tartom magam rossz nőnek. Ha ennél is ducibb lennék, akkor pedig végképp bajban lennék.
2021. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem, a 170/60 BMI szerint 20, nekem 18 a BMI-m.
2021. márc. 14. 12:59
 9/41 A kérdező kommentje:
Igen én ez a törékeny pici kategória vagyok. Semmi bajom nem is lenne ezzel, ha nem mindenhol a plus size modelleket látnám, mert azt az érzést kelti az emberben, hogy csak ez számít szépnek. 10 éve meg az anorexiás modellek folytak a csapból is. Remélem ezek mind csak ideiglenes hóbortok :D De örülök, hogy még mindig tetszik ez az alkat is a férfiaknak.
2021. márc. 14. 13:04
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Az alkat nem minden. Egy értelmes ember nem csak az alkat alapján ítél.
2021. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!