Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnál egy olyan változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnál egy olyan változtatást itt a GyK-n, hogy a felnőtt társkeresési problémák témakör életkor alapján tovább legyen osztva? Pl.: 18-25, 25-45, 45 felettiek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatnám
Szerintem felesleges
Egyéb, leírom válaszban
53 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon is. Amikor meglátom, hogy 18-19 évesek apró cseprő dolgaikról írogatnak, el sem olvasom, mert biztos hogy nem felnőtt probléma.
2021. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lehetne felnőtt probléma, ha mondjuk egy 28-30 éves a párjuk? Vagy ha a kérdező és a párja is dolgozó,akár önfenntartó ember? Nem ritka az ismerősi körömben egyik sem.
2021. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2: A kérdés csak a társkeresési problémákra vonatkozik, nem párkapcsolatiakra.
2021. márc. 15. 11:02
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen és azt, hogy kötelező legyen megadni egyszer privátban az oldalnak a kort és a nemet. A kérdésed kiírásakor pedig megadhatnád, hogy te milyen nemű/korú emberek válaszaira vagy kíváncsi, ha szeretnéd ezt szűkíteni.


Persze ezzel is lehetne csalni, pl második, harmadik profillal, de akinek annyi ideje van, hogy különböző profilokból ki/be lépked, az ellen amúgy sem lehet mit csinálni, mert annak annyira nincs élete, hogy mindig itt lóg.

2021. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem látnám értelmét, és főleg nem így. Most egy még középiskolás, szülei által eltartott fiatal felnőttnek és egy 24-25 éves, évek óta önálló, dolgozó felnőttnek is teljesen más társkeresési problémái lesznek. A 25-45-ről meg nem is beszélek, mert az előbbiben kezdenek házasodni emberek, az utóbbiban meg sokan 1-2 váláson is túl vannak már. Vagy ennek mi értelme lenne? Mert így, ebben a formában az lenne, hogy mondjuk kiír egy 23-24 éves kérdező egy komoly kérdést, de komoly válaszadók lehet, hogy be sem néznének a kategóriába, mert úgy éreznék, hogy ott komolytalan tinik vannak még csak.


Szerintem az emberek vegyék a fáradságot arra, hogy elolvassák a kérdést, és ha relevánsnak érzik, akkor foglalkoznak vele, ha nem, nem.

2021. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Én a hozzászólók, tanácsadók korát tartanám fontosnak kiírni. Rózsaszín ködben úszó kamaszok adnak erkölcsi tanácsot negyven feletti többszörösen elvált, kiégett gyerekes embereknek. Röhej.
2021. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Nekem az a vicces, amikor azt mondják rám ismeretlenül, hogy a 25 éves már felnőtt, 5+ éve dolgozik. Közben meg most végeztem az egyetemmel :D
2021. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4: Ez is egy jó ötlet. A kérdés feltevője határozhassa meg, hogy melyik korosztályhoz és melyik nemhez tartozók válaszára kíváncsi és akik nem esnek bele ebbe a csoportba, azok eleve ne válaszolhassanak és ne is értékelhessék a válaszokat.
2021. márc. 15. 11:19
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem érdekes többféle ember látásmódját olvasni. Meg simán van olyan 20 éves, aki magát tartja el, dolgozik, és stabil kapcsolata van, meg olyan 40 éves, aki a szüleivel él és soha nem volt még komoly kapcsolata.

Én inkább egy Incel/minden nő rib.nc topikot csinálnék, boldogítsák egymást.

2021. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
5: Szerintem a 20 éveseket is a saját korosztálya problémái és válaszai érdeklik és a 40 éveseket is.
2021. márc. 15. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!