Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebbek miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebbek miért nem bírják megérteni, hogy a mostani fiatalok világa merőben más, mint amit ők elképzelnek?

Figyelt kérdés

Több középkorú ismerősöm is van, akikkel rendszeresen szoktam beszélgetni.Mindegyik kérdezgeti, hogy : "és hogy állsz a lányokkal?" Aztán amikor elmondom nekik, hogy sehogy,akkor mindegyikük néz egy nagyot.

Egyszerűen nem bírják felfogni, hogy ami régen értékes volt, az ma semmit nem ér és ami régen elítélendőnek számított, az ma a menő.Elmondtam én már nekik százszor ezeket a dolgokat, de egyszerűen lepereg róluk, mint borsó a falról. Az a legfurcsább az egészben, hogy mind értelmes emberek és mivel én is az vagyok, remekül el tudunk beszélgetni, de ebben a dologban valahogy totál analfabéták. Szerintetek miért van ez?


2010. aug. 19. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát az én ilyen korú ismerőseim megértik :) Mondjuk én nő vagyok, szintén felnőtt, de még csak huszonéves. Amikor egy 40-50 körüli emberről beszélgetek nálam tökéletes az összhang, nem tudom nálad miért okoz problémát, talán csak makacsak az ismerőseid.
2010. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok olyan idősebb ember van aki ezt megtudja érteni. És imádják kérdezgetni hogy " és hogy állsz a lányokkal?" Ha azt mondod sehogy akkor meg elkezdik mesélni hogy bezzeg amikor én ennyi idős voltam... Szerintem meg se akarják érteni hogy most már más világ van. Nem tudod őket úgyse megváltoztatni. Hagyd rájuk
2010. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illetve 40-50 körüli emberrel, bocsánat :)
2010. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást, hogy csak a tudás az amit senki el nem vehet tőled? Nos valami ilyesmiről van szó. Ők így éltek, ez lett beléjük nevelve. Emiatt egy stabil, szilárd véleményük alakult ki a világ dolgairól, amiket ebben a korban már senki nem változtathat meg, persze kivételek mindig akadnak.
2010. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy két apró dolgot leszámítva ugyanúgy kell csajozni,mint régen.Annyi a különbség,hogy kicsit átalakultak az ideálok.A nők soványabbak,a férfiak nem annyira macsók pl.Írj már valamit mit mondtak,mert nem értem!
2010. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, nagyon szívesen írok példákat!

A nők a nehezebb esetek, én úgy vettem észre!

"De Tamás! Hát olyan jóképű fiú vagy, miért nem jössz össze valamelyik kislánnyal?!Okos is vagy, jó veled beszélgetni, mi a baj?"

Abból indulnak ki, hogy aki nekik szimpatikus, az egészen biztosan a fiatalabb lányoknál is sikeres. Mondtam már nekik, hogy "De Juliska néni, tessék már megérteni, hogy ez nem számít semmit!" De nem sok sikerrel.Volt már olyan is, aki a saját lányunokájáról kérdezett, hogy miért nem udvarolok neki? De ő azt nem tudja, hogy a nappal szende kis aranyos "kislány" már legalább egy tucat férfival volt együtt és bár amikor őelőtte beszélgetünk, minden happy, de egyébként szóba sem jöhetek, mint pasijelölt.

A fiatalabbak már valamivel jobban képben vannak, ő azt javasolják, hogy legyek bátrabb, kezdeméyezzek többet, de igazából ezzel csak a pofáraeséseim számát szoktam gyarapítani. Csináltam már párszor olyan napot, amikor minden egyes lánynál, aki tetszett valamelyest, bepróbálkoztam, de eredmény max. annyi lett, hogy elhajtottak, vagy rosszabbik esetben elapadt a pénztárcám. Egyébként ezek főleg fesztiválok (városi kultúrális fesztivál, amikor rengetegen vannak a belvárosban) idején történtek, akkor nyitottabbak az emberek, mint hétköznaponként.

A férfiak mindig a "hátbaveregetős" stílussal jönnek. :)

Jólesik, hogy így bíznak bennem, de annál rosszabbul, hogy mindig csalódást okozok nekik."Hát fiam, embereld már meg magadat, aztán csapjál rá valamelyiknek a seggére, mindegy melyik az, hidd el, tetszeni fog neki! Én is így csináltam,meglátod, mindegyik azt akarja, csak kéreti magát! Stramm fiú vagy te, lehet pofoncsap először, de utána azt csinálsz vele, amit akarsz!"

Hirtelen ezek jutottak az eszembe!

2010. aug. 19. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy te szűz vagy?
2010. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, már öt éve, de nagyon nehezen találtam magamnak barátnőt. Ez öt éve volt, aztán volt még egy másik, aki azonban otthagyott, mielőtt megtörtént volna a dolog.Három éve nincs senkim.
2010. szept. 6. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy??? am nekem is hasonlókat szoktak mondani csak srácokról xD....pedig nem is ismerik őket
2010. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát figyelj....én elég "maradi" gondolkodású vagyok néhány téren. Osztom a véleményed, miszerint mások az igények. Épp ezért nekem sincs senkim, mert nem olyan lány vagyok, aki a mai srácoknak kellene. Szóval fel a fejjel:)

(De én szeretem azokat,akik nem tömegemberek:)

17/L

2010. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!