Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe estem? Vagy tulreagalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem? Vagy tulreagalom a dolgot?

Figyelt kérdés
sziasztok 14 eves lany vagyok es 2 nappal ezelott lefekuttem a baratommal, minden alkalommal vedekeztunk es most utoljara is de annyi kulobseggel hogy bennem maradt az .... de nem pukkadt ki csak felek hogy veletlenul barhogyan is kifojt mellete vagy nem tudom! lehetseges ez:| vajon vegezzem el a terhessegi tesztet? :| kesni nem tudom hogy majd kesik e mert meg nem kell megjojjon:P felek mert ha igen anyamek kinyirnak:((
2010. aug. 19. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
na ebben biztos lehetsz hogy terhes vagy:D ha megszületik hadd legyek a keresztapja :D
2010. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem a bunkóságokra kíváncsi..-.-

am lehetsz terhes, de kicsi a valószínűsége ha nem lyukadt ki a gumi. azért a helyedben egy tesztet elvégeznék. vagy bedig ha nem telt még le a 3 nap akkor vegyél 72órás tablettát. igaz kicsit drága de olcsóbb mint egy abortusz.

2010. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ahogy a második mondja. csak az a baj, h 14 éves fejlődőben lévő szervezetnek a hormontabletta nagyon brutál! azt s tudnod kell, hogy max félévente lehet használni ezt az eljárást.

legközelebb ésszel élj, kislány! fiatal vagy még a szexhez:S viszont piros pont, h gumit használtatok:p

2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Majd akkor élj nemi életet, ha azt is képes vagy felvállalni, hogy bizony megvan a kockázata a teherbeesésnek és nem itt rinyálsz, hogy jaj ugye nem vagyok terhes.

Unjuk már ezeket a kérdéseket kislányom.

2010. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj ugyan, nem volt ez bunkó. Sőt, még föl is ajánlotta a kersesztapaságot. :DD


Igen, előfordulhat, hogy terherbe esel, de nagy-nagyon kicsi a kockázata. Tesztelni 2 hét múlva érdemes, addig várj. Lehet, hogy a amenszid a stressz miatt (amit a terhesség kérdése váltott ki) késni fog.

2010. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gondolom a harmadik választ az írta amit az első.

erre csak annyit tudok mondani hogy tényleg elég bunkón válaszoltál.

a másikhoz meg annyit hogyha unos az ilyen kérdéseket minek olvasod el!?

2010. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,előfordulhat,hogy teherbe estél.Ha eltelt 2 hét akkor csinálj egy tesztet.Ha a ,ensid késne akkor is csinálj egy tesztet.

De lehet,hogy a dokival kellene feliratni 72 órás tabit (ha 72 órán belül volt az aktus), hogy biztosra menj.

2010. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"kesni nem tudom hogy majd kesik e mert meg nem kell megjojjon:P"

Ezzel nem arra célzott, hogy egyáltalán nem jött még meg neki?

2010. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem. arra célzott hogy még nem kell hogy megjöjjön. talán majd egy két hét múlva. magyarul még nem telt el a 28 nap a kettő között.(márha rendszeres egy 14 évesnek amit kötve hiszek)
2010. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a vége kilógott az óvszernek, akkor szerintem nem kell aggódnod, és a 72 órás tabletta sem indokolt.

Ha teljesen benned maradt, nem lógott ki, hanem úgy kellett "kibányászni", akkor mondjuk érdemes lenne elmenned egy nőgyógyászhoz és megkérdezni, hogy szükséges-e a tabletta vagy sem.

A ciklusod hanyadik napján volt ez?

Amúgy a teszt csak két hét után mutat megbízható eredményt.

2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!