Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolat hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolat hogy tud ennyire megromlani?

Figyelt kérdés

Azt írta a csaj, hogy rosszul van a gondolattól, hogy újra lefeküdjön velem. Eddig miért feküdt le velem?

Igaz nem úgy álltam a dolgokhoz ahogy kellett volna. Ignoráltam egy kicsit, de azt hittem ez tetszeni fog neki.


2021. márc. 17. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Kihasznalt. Es most eldobott mint egy hasznalt papirzsebkendot. Ne keresd ne irj vissza neki, csinalj ugy mintha nem erdekelne, ezzel borsot torhetsz az ilyen orra ala.
2021. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Megvan a válasz, jöhet a következő kérdés.
2021. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Egy szexkapcsolatban annyi van amennyit kiveszel belöle. Amúgy a testi vonzalom el tud múlni, hamarabb mint a lelkikötelék.


Egy szexkapcsolatban meg felesleges a játszmázás. Ha nem állsz rendelkezésre akkor jönni fog más helyetted.

2021. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

:)) beérett a gyümölcs.

Ki mint vet, úgy arat...

2021. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
"Ignoráltam egy kicsit, de azt hittem ez tetszeni fog neki." - rosszul hitted. nem is értem egyébként, de legközelebb ne sakkozz!
2021. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tud megromlani, hogy ignorálod, mint ahogy tetted, és nem veszed figyelembe, hogy szexkapcsolatba is csak addig megy bele valaki, amíg jó neki. Mi másért tenné? A szexkapcsolatban is embernek kell tekinteni a másikat, nem pedig ingyen prostinak.
2021. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a f***omnak tetszik az, hogy ha valaki ignorálja? Nekem sem kéne egy játszmázós hülye gyerek! Ha engem valaki ignorál az úgy jön le, hogy nem érdeklem az illetőt, nem majd még bejön az akciója és futok utána.
2021. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Pont tükrözi a kapcsolatot,amennyit ért.Az összes szexkapcsolat egy hányadék,undorító helyzet minden téren,ti ingyen ku*vának használjátok a nőket,ők meg titeket egy faroknak.Az ilyen kapcsolatoknak semmi értelme,és azért is szakította meg veled,mert megunt és másra vágyik.Mivel a testeteken kívül sem egy kedves szó,sem egy jó beszélgetés,semmi érzelmi kötelék nem kötött titeket össze.
2021. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetszett volna neki, hogy ignorálod?

Szexkapcsolatban amúgy is miért játszmázni?

2021. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De mégis minek játszmáztál egy SZEXkapcsolatban??

Ezt te főzted magadnak, most edd is meg.

2021. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!