Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder gold esetén igaz ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder gold esetén igaz ez?

Figyelt kérdés

A tinder gold legcsábítóbb funkciója, hogy látom kinek tetszem. Ez azt jelenti, hogy adva van nekem egy külön lista, ahol csak azokat látom, akikkel bármikor párba tudnék állni? Így mi értelme van azokat húzogatni, akik nincsenek ebben a listában?

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de még sosem tindereztem, most tervezem elkezdeni.


2021. márc. 17. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Az csak a beetetés! Nem éri meg fizetni!
2021. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha úgy működik ahogy leírtam, akkor miért nem? Vagy neked nem éri meg?
2021. márc. 17. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az igaz,hogy látod kinek tetszel,de az a külön lista amit feldob kamu! Csak jónők vannak ott és egyikkel se fogsz párbanállni! A fizetős társkeresők arra mennek,hogy minél tovább maradj és fizess! Nem az a céljuk,hogy boldog legyél!
2021. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól érted. A huzogatás maga csak olyan emberek közül megy akik téged már jobbra húztak.
2021. márc. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Marhaság, ha téged jobbra húzott 100 nő, azt mind làtni fogod, és ha mindet jobbra húzod te is, akkor mind a 100al matchelni fogsz.


Más kérdés, hogyha egy hónapja húzott jobbra, lehet nem használja az appot már meg ilyesmi.

2021. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

1.-3. Te jó buta vagy. Csak mert téged nem húz jobbra senki, nem azt jelenti, hogy mindenki így van ezzel. Ráadásul te barom, te szerintem összekevered a Legjobb javaslatok fület a saját kedvelések listáddal. Van egy ilyen Legjobb javaslatok fül, ahol szokott ajánlani minden nap 10 másik bombanőt. Az is hasonlóan kinéző listában van, de azok nem azok, akik matcheltek veled, hanem csak a rendszer kidob neked 10 népszerű felhasználót. Mennyire kell butának lenni, hogy a 2 egyértelműen megkülönböztethető listát összekevered?


---


Kérdező, csináltam neked pár screenshotot a saját "listámról". Így látod a lányokat, akik téged jobbra húztak és akik közül válogatni tudsz. Ha rámész a profiljukra, akkor ott ugyanúgy el tudod dönteni, hogy balra húzod őket vagy jobbra (és akkor matcheltek). Amit az egyik előző válaszoló írt abszolút igaz, hogy nem érdemes hetekig, hónapokig állva hagyni őket, mert sok nő olyan, hogy használja a Tindert 2 napig, 2 hétig, aztán lemegy róla, deaktiválja, de a profilja megmaradt csak épp sehogy nem fog értesítést kapni ha üzenetet küldesz neki. Szóval jó ez a lista, de ne várasd a rajta lévő csajokat se hetekig, hónapokig.


[link]

[link]

[link]

2021. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Nem vagyok rászorulva ilyen marhaságokra ,fizetnem se kell,hogy találjak nőt szóval huzogasd sokaig te böszme! :)
2021. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

7. Most akkor próbáltad már a Tindert, vagy nem? Ha igen, akkor "rászorultál" már te is. Ha nem, akkor pedig nem is tudsz értelmes, segítő tanácsot adni a kérdezőnek.


Egy Tinder előfizetés nagyjából annyiba kerül, mint amennyibe 1 db randi is kerül. Akinek nincs 1 randira való pénze, amit az ismerkedésre költene, annak más gondok vannak az életével.

Én jóképű vagyok, viszont kicsi a szociális, ismerősi köröm és nehezen megyek oda egy idegen lányhoz élőben beszélgetni, ezért nekem a Tinder tökéletes. 2016 óta olyan 12-14 lánnyal szexeltem a Tinderről, akik között 2 hosszabb kapcsolatom is volt, tehát nekem beválik a Tinder és szívesen húzogatok.


Azt még mindig nem értem te miért kiabáltad egyből a külön listára, hogy kamu, csalás. Mikor mondom összekeverted egy másik listával.

2021. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából 4-6 ezer forint havonta. Azt azért kalkuláld bele, hogy ettől nem fognak többen jobbra húzni, szimplán csak össze vannak gyűjtve azok akik már jobbra húztak téged.
2021. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sírok amúgy, hogy a hármas azt hitte, hogy előfizet a Tinder goldra és egyből olyan nők húzzák jobbra, mint akik a legjobb javaslatokban vannak :DDDDDDDDD
2021. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!