Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi az alul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi az alul (puncinál) kivágott tanga? Milyen véleménnyel vagytok egy olyan nőről, aki ilyet hord?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem igen, lehet az szexi

de inkább csak a pasidnak vedd fel :)

mert mondjuk egy szoknyában azért fura benyomást keltenél másokban :)

2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor hordja. Pl.: szex előtt felveszi engem betudna indítani, de utcán szoknya alatt ne hordja.
2010. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy darab,ha a páromat be akarom gerjeszteni akkor azt veszem fel.Hatásos.De utcára nem hordanám.A párom is úgy van vele,hogy az otthonra való.
2010. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
CSakis a barátomnak venném fel. De egyébként szerintem van benne valami pajzán:D
2010. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És arról mi a véleményetek, ha valaki a munkahelyén reklámozza, hogy be kell eg yilyen fehérneműt szereznie a nyaralásra...szingli a csaj..

2010. aug. 19. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem kell tarsasag a nyaralasra?? :p
2010. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan randibugyi a neve! Nekem is van ilyen boxer alsóm de az elszakadt a varrásnál és ezért abban alszom, így könnyebben hozzám fér az asszony!:D
2010. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, de nem utcai használatra való.

Hanem otthoni kis rosszalkodásra.

És a férfi tetszését biztosan elnyeri :)

2010. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hááát..ha szingli a csaj és bevállalós, akkor oké

bár elég könnyűvérű nő hírében fog állni, ha kiderül :)

de ha a célja egy egyéjszakás kaland, akkor hát..jól csinálja :P

2010. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!