Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál ha a férjeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha a férjeddel 4 éve házasságban élnél és HATALMAS KERÜLŐVEL de megkérdezi, hogy elálnál-e örömlánynak?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, és van egy gyönyörű 5 éves kislányom.

Azonban ez a járvány az egész családot megterheli, egyikünknek sincs munkája, az állami támogatás meg nem elég ahhoz, hogy boldog gyerek kort biztosítsak a lányomnak.

A férjem tegnap este odajött hozzám és egy kérdést sikerült vagy 20 percen át kerülgetnie mire a kérdéshez ért.

Nem sokkoltam le, nem is örültem ennek a kérdésnek, de igaza van, hogy a lányunk az első, de nem rajongtam az ötletért.

Vívódva de csak annyit tudtam mondani "erre nem tudok most mit mondani, muszály átgondolnom"


Azért vagyok most is, hogy veletek együtt gondoljam át mert kicsit tehetetlen vagyok. Bocsánat



2021. márc. 18. 08:27
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%

És a párod dolgozik?

Milyen pár az, aki odadobná a húspiacra azt, akit szeret?..... szóhoz sem jutok.

2021. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Mint említettem egyikünknek sincs munkája
2021. márc. 18. 08:30
 3/57 anonim ***** válasza:
99%

Lehet inkább a párodnak kellene valami munkát keresnie :)

Egy férfinak azért nem lehetetlen.

2021. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Járvány van. Milliós nagyságrendűvé vált a munkanélküliség. Ha lehetne, már dolgozna
2021. márc. 18. 08:36
 5/57 anonim ***** válasza:
99%

Ja,azt nem láttam, hogy egyikőtöknek sincs jelenleg állása.

Ez akkor is elfogadhatatlan. Ő meresztené otthon a himbilimbit, még talán izgatná is, hogy téged más dug. Beteg.

2021. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
Én is járvány alatt találtam munkát.... Munkaügyi központban is segítenek.
2021. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
98%
Hozzánk jöhetne felásni a kertet, most van ültetés szezon, de biztos nincs kedve 1000nmet felásni..
2021. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenek nevelnek gyereket..
2021. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
96%
Fuuuj, menjen a francba. Vannak nehéz időszakok, de mindent át lehet vészelni. Ezt max akkor vállalnám be, ha már el akarnák venni tőlem a gyereket és tényleg semmi lehetőségem nem lenne. Menjen el ő selyemfiúnak, vagy ahova akar.
2021. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
92%
:D kamu!
2021. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!