Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után? Jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezek után? Jól tettem vagy eltúloztam a dolgot? Az van hogy tegnap voltam a barátomnál, és bekukkantottam a szekrényben, volt ott egy fénykép megfordítva.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem ki az, hazudott hogy az anyukájának a tesója. De láttam hogy hazudik. Aztán azt mondta hogy valaki, nem mindegy az. Fogtam eltéptem, és odamentem a barátomhoz és pofon vágtam.Ő olyan ember hogy tudom hogy, volt egy két balhéja, ilyen verekedés, és miután pofonvágtam elkezdett sírni.

Nagyon félek hogy megbántottam ezzel. Mondta hogy őt még soha nem ütötte meg senki.


Szerintetek jól tettem?

Mindkettőt azt hogy eltéptem és azt hogy odaütöttem.Nagyon rosszul esett hogy ott van, ha ellett volna rakva nem érdekelt volna, de ott volt kirakva csak a hátulja látszott.


2010. aug. 19. 10:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsit reagáltad túl. Mi van akkor hogyha egy nagyon kedves régi lány barátja te meg széttépted a képét és pofon is vágtad. Kérjél tőle bocsánatot és beszéld meg vele.
2010. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Mit turkálsz a szekrényébe???! És még te vágod pofon??? El volt téve, le volt fordítva. Nem tök mindegy, hogy ki az, veled van, nem? Mellesleg ha nekem tépte volna szét valaki egy számomra fontos fényképet, tuti, hogy én csaptam volna oda először...

És egyébként 30N

2010. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
hát ha neked ez jóvolt akkor jóltetted.
2010. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem eltúloztad mind a két dolgot. Se eltépni nem kellett volna, se pedig pofon vágni, mert ilyet csak a hisztis csajok csinálnak és az érettek nem. Tehát ez nem volt komoly nőhöz méltó viselkedés szerintem. 28L
2010. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ám a volt barátnője volt!!
2010. aug. 19. 10:55
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát én ugy kivágtalak volna a helyében az ablakon, mint macskát szarni. Mit turkálsz te a cuccai között, istenem ilyen idiótákat... Gondolom a volt bnőjéről volt egy kép, és azt is gondolom nem jelent már semmit számára, de mégiscsak egy emlék, és te csak fogod és széttéped és felpofozod? Hát gratulálok, szerencsétlen pasi...
2010. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Hmm...szép emlék jártak egy hetet.
2010. aug. 19. 10:57
 8/34 anonim ***** válasza:
Ja, és lány vagyok, de akkor is ez a véleményem.
2010. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy ti mennyi ideje vagytok együtt... ha már több hónapja, akkor illett volna megszabadulnia az ilyen emlékektől.

ha csak néhány hete, akkor nem volt teljesen jogos a viselkedésed.

2010. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem undorító vagy ne haragudj. Barátomnak is vannak volt barátnőjitől szép emlékei, eszembe nem jutna ilyen hisztis ribi jelenetet rendezni. Pfujj! Igen megbántottad kérj bocsánatot. Talán előbb kérdezni kellett volna, hogy miért van ott még mindig, hogy szereti-e még? megbeszélni vele. Ő meg mit tartogatja kinn azt a képet, tette volna el a legmélyebb fiókba. De így jöttél ki belőle a lehető legszánalmasabban.
2010. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!