Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél valakivel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel aki neked nagyon tetszik, de másoknak nem?

Figyelt kérdés

szóval neked nagyon tetszik az illető, aranyos, kedves stb.

de mások nem tartják szépnek/jó képűnek egyáltalán


2010. aug. 19. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mit számít mások véleménye?? gondolkozz el ezen.


ha más azt mondja, hogy te kopaszon jobban nézel ki, leborotválod a fejed?

2010. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a vélemény olyan, mint a segglyuk. mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra!
2010. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h megfontolnám, de biztos arra jutnék hogy a magam életét élem, az enyémbe ne szóljon bele senki, ha valakinek nem tetszik valami, ez van! A válaszom IGEN
2010. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

k*rvára nem érdekelt sose mások véleménye , sőt most se.. azzal vagyok akivel akarok..

az ilyen lány akit te pl nak állítasz.. nagyon magányos lehet.. és szomorú.. olyan barátnőm van most. és nagyon szeretem .. nem érdekel más mit mond róla a lényeg én szeretem :Dde nagyon

16/f

2010. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
lány vagyok és összejöttem egy ilyen fiúval :)
2010. aug. 19. 11:46
 6/19 anonim ***** válasza:
ás mi a baj a fiúval ?
2010. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt/érdekel mások véleménye feleségül is mentem hozzá.

Nem egy adonisz de ilyen pasival aki ennyire tud szeretni még nem találkoztam *-*

2010. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*és
2010. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is összejöttem már olyan személlyel, aki nem volt valami szép hogy őszinte legyek, de én ismertem, hogy milyen ő, szerelmes lettem belé, sokan megszóltak, de mi együtt maradtunk... És ő lett az a személy, akivel a szakítás jobban fájt mint az összes többi...
2010. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
semmi, csak mások lúzernek tartják, de sztem nem az :)
2010. aug. 19. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!