Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthittem ebből lesz vlmi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthittem ebből lesz vlmi, de mégsem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve hallottam a srácról. Akkor beszéltem vele egy kicsit. Felvett msnre de nem volt fent 1,5 évig aztán mikor fent volt beszélgettünk. Kiderült sok közös van bennünk. Írta is hogy jó velem beszélni:) Még a nyáron beszélgettünk párszor. és egyszer élőben is nem csak msnen. Azthittem érdeklem, de most egy másik lánnyal jár:S:( De annyira helyes, jófej hogy nemtudom kiverni a fejemből! Annyira jó volt vele beszélgetni! esetleg télleg akart vlmit csak vlhogy én hibáztam el? de most már mind1 ezen nem lehet változtatni...,mert ő már mással van, mit tegyek hogy elszálljon a fejemből??? Nincs olyan hét hogy vele álmodnék...
2010. aug. 19. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj más fiúkkal is. Nem kell mindenáron az igazit keresni, de talán jót tenne, ha másokkal is jól éreznéd magad, és látnád, hogy nem csak ez az egyetlen srác van a világon. Osztán majd kialakul.
2010. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mit tegyek hogy elszálljon a fejemből"


ismerkedj másokkal, tarts pár görbe éjszakát, csajos bulit, amikor kanokra vadásztok.

2010. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...:) UTolsó megnvetettél.. kanokra vadásztok:D
2010. aug. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!