Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek ha veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ha veszekedünk a barátommal. Nem akarom magam mellől elüldözni azzal hogy leordíbálom a fejét. Jobb ha csendben maradok esetleg? Vagy ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 12:26
 1/3 anonim válasza:
Én is sajnos az üvöltözők kategóriájába tartozok de ha lenyugodtam mindig bocsánatot kérek. Nagyon jól tudja a férjem,hogy Én így vezetem le a feszültséget és utána meg jót röhögünk,hogy miket zagyváltam össze amíg idegbetegeskedtem.
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párom szerint én vagyok a legrosszabb ilyen téren. Ha felhúzom magam a hangom elhal és belül felrobbanok. Elvonulok és képtelenség kihúzni belőlem, h mi bajom. Aztán, ha már elég sok dolgot lenyeltem, egyszerre zúdítom rá. Na... ezt ne csináld
2010. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a párom nagyon fel tudja húzni magát tök apróságokon, ilyenkor velem is összeveszik és mindig azt hiszem h. el akar hagyni,de kezdem megtanulni kezelni.Őt ilyenkor békén kell hagyni h. magától lenyugodjon,mert mással nem lehet.ha beszélek akkor csak jobban felidegesítem, szóval ha azt mondja hadjad,akkro menj el otthonról, vagy menj ki a szobából,pár óra múlva menj vissza, vagy ha nem együtt laktok akkor este vagy másnap hívd fel.elvileg lenyugszik másnapra.
2010. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!