Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekövettem egy srácot instán,m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekövettem egy srácot instán,mert megtetszett.Ismerkednék vele,de nem merek kezdeményezni.Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokaknak már maga a kérdés gáz,de tele vagyok bizonytalansággal.Nem nagyon szoktam ilyeneket csinálni, 32 éves vagyok,tavaly lett vége egy igazán nyomasztó,négy éves kapcsolatomnak.

A mostani srácot random dobta fel az oldal és ahogy megláttam, valami elindult bennem. Vissza is követett,de egyelőre semmi interakció.

Úgy érzem hogy kezdek végre túl lenni a volt barátomon, de nem szeretnék nyomulni,sem besülni ezzel,mert körülbelül 10-12 évvel ezelőtt csináltam ilyeneket,amikor szinte még tini voltam.


2021. márc. 23. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, valamit. Ha szimpatikus vagy neki ,akkor visszaír.
2021. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

"Ismerkednék vele,de nem merek kezdeményezni"


"Nem nagyon szoktam ilyeneket csinálni, 32 éves vagyok"


azt a k.. *facepalm*

2021. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
"Bekövettem". Nekem innentől kezdve átment tini kategóriába a kérdés!
2021. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Látom a normális válaszadók aránya újfent csökken.

Ha ennyire értelmetlen,a semmit kiforgatni igyekvő válaszokat adtok,minek írtok ide Ti szerencsétlenek?

2021. márc. 23. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarsz semmit se kockáztatni, akkor ne csinálj semmit, csak reménykedj, hogy mégis lesz valami. De őszintén, egy vadidegen valaki előtt "beégni", akit csak instán láttál nem nagy dolog. Nem kicsit liheged túl az egészet. Elég annyit írni, hogy ne haragudjon az random felkeresésért, de feldobta az insta, nagyon szimpatikusnak tűnik, és ha nyitott rá, akkor szívesen ismerkednél vele. Legrosszabb esetben nem reagál semmit, nem történik semmi, és ott vagy, ahol a part szakad, annyi különbséggel, hogy most már tudni fogod, hogy hányadán állsz, és tovább lapozhatsz.
2021. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
tehát most vagy A pontban. Ráirsz, ismerkedtek, történik bármi, eljuttok együtt B pontba. vagy elutasit, nincs dolgotok, lehet te mondod azt h inkább mégse folytatod vele, visszakerült A pontba + nyugalom, mert megtetted ami kellett ahhoz h tapasztalatot szerezz. Gyakorlatilag mindkét esetben csak több leszel, B esetben nem attól h ő ottvan melletted hanem mert cselekedtél és örülsz neki.
2021. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!