Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibáztam volna ebben a szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam volna ebben a szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy indult, hogy mind a ketten komoly kapcsolatot kerestünk. Le is feküdtünk egymással jó párszor. Majd a lány rákérdezett, hogy mi ez köztünk? Azt mondtam nem szerelem a részemről és érezzük csak jól magunkat. Ő viszont nem ment bele a dologba, elköszönt, normálisan zártuk le a viszonyt. Majd újból megkerestem, belement a dologba és belémszeretett. Több időt akart velem lenni, de én vele nem, mert nem szerettem, nem akartam hitegetni őt. Nagyon csúnyán váltunk el egymástól. Engem utál és én vagyok a rossz mindenben akármi van. Igaza van?
2021. márc. 23. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Igaza? Nincs igaza: nem a te hibád, hogy nem hitt a szemének. Te csak simán gyenge és gerinctelen vagy, de ez látszott is rajtad. Teljesen feleslegesen vádol téged.
2021. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés, hogy mivel kerested meg? Mert gondolom ha lezárta és nem akart szexkapcsit, akkor nem ezzel a dumával kezdted újra. Valszeg kamukáztál neki valamit, mert ő volt kéznél, hitegetted, majd csodálkozol, hogy berágott.
2021. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg, hogy konkrétan ő mit akar! Én szexet akartam továbbra is. Ő ezek szerint kapcsolatot.
2021. márc. 23. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hibáztál, mert valószínűleg játszottál az érzéseivel, nem kellett volna újra megkeresni.
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne már hogy azt gondoltad hogy most már ő is csak szexet akar. Sunyin nem mondtad neki, hogy te még mindig csak azt akarsz és így szépen csapdába csaltad. Igen, jogosan rágott be rád.
2021. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hetyegésbe nem ment bele= komolyat keres de ezt mondta is, így indultatok neki. Elment erre te utána mentél... Na most nem tisztelted a döntését, nem fogadtad el, hogy nem akar hetyegni, utána mentél, szerencsétlen azt hitte azért, mert te is azt akarod, amit ő, hiszen letisztáztátok. Eléggé palira vetted, jogosan utál. Van itt egy kérdés valahol, hogy a srác elfogadja az elutasítást, jó lenne ha tanulnál tőle.
2021. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha tudtad, hogy ő komolyat akar akkor igen... mindegy hogy mivel mosod a lelkiismereted, meg mivel hárítod a felelőséget, de ahogy egy leiatott lányt is görénység kihasználni, úgy egy józan lányt aki reménykedik a szerelemben.
2021. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az amikor a középszerű külsejű kiscsaj meg akarja fogni a jó pasit.
2021. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, hiba volt, és jellemtelen, gerinctelen viselkedés.

Van egy film, ami eszembe jutott erről, a címe Intimitás. Ott szeretkezik egy férfi és egy nő, szerelem nélkül. Semmi más, csak szex. Egy idő után a férfi többet szeretne tudni a nőről, jobban megismerni, de a nő nem akarja.

2021. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!