Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek ekkora idióta?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, barátnőm is van több mint 3 éve. Fél éve együtt dolgozok egy 18 éves lánnyal akivel váratlanul szinte legjobb barátok lettünk néhány hónap alatt. Borzasztó intelligens, legtöbbször őszinte, megbízható, és hihetetlen hogy sokszor szó szerint szavak nélkül is tudjuk mire gondol a másik, ezekkel nagyon megkedveltette magát velem. Sajnos mostanra már elég gyakran gondolok rá akkor is ha épp nem találkozunk, de nem szeretném elhagyni a barátnőm, akkor sem ha már így 3 év után csillapodik közöttünk a parázs, megcsalni sem szeretném mert 1-2 menetért valaki mással nem éri meg eldobni egy kapcsolatot, meg amúgy sem érdemelné meg, soha nem szeretném megalázni sem ilyennel sem bármi mással. Semmi komolyat sem szeretnék a másik lánytól mert az eszemmel tudom hogy sok dologban még így 18 évesen elég gyerekes, meg azt is tudom hogy ezen kívül még mik azok amik zavarnának benne egy komoly kapcsolatban (persze ki tudja még merre változik majd). Azt hiszem az lenne a legjobb hogy ha kiverném ezt a fejemből és szimplán csak barátként gondolnék rá. Eddig egész életemben úgy éreztem hogy szinte minden dolgomat a kezemben tartom, de ez most kikészít. Mit kellene tennem?

2021. márc. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem jó jel ez már 3 év után:(

Próbáld felpezsdíteni a barátnőddel a kapcsolatotokat. Biztosan nála is kezdenek csillapodni az érzések, szóval szerezd vissza őt, hódítsd meg újra, hogy az a fülig szerelmes lány lehessen, mint aki 2-3 éve volt. Hidd el, a te érzéseiden is sokat fog segíteni ez. :) A másik lányra szánt időt, energiát helyezd át a barátnődre.

Normálisak a hosszabb kapcsolat közbeni mini fellángolások mások iránt, de képesnek kell lenni ezeket elnyomni. Ez is egy amolyan áthidalandó akadály.

De ha ezt nem érzed azt, hogy megérne ennyit a barátnőd hosszú távon, akkor hagyjátok egymást inkább... :(

2021. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázni magadban a dolgokat.

Attól hogy valakivel egy húron pendültök, és eljátszadozol a gondolattal, hogy milyen lenne esetleg több is, nagyon nem biztos, hogy párkapcsolatban is működnének a dolgok.

Sajnos sokan beleszaladnak abba, hogy a legjobb ellenkező nemű barátjukkal összejönnek, mert úgy hiszik, ha sokmindenben egyetértenek, akkor más is lehetséges.

A másik megoldás, hogy hanyagolod a lányt.

2021. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha mar elkezdesz másik nő felé vonzodni, ott már baj van. Ot is el is felejted, majd jön másik
2021. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dönts, hogy szeretnéd helyrehozni a kapcsolatot a barátnőddel, vagy nem akarsz több energiát fordítani rá. Ha nem szeretnéd, szakíts és szabad az út a másik lány felé, ha meg akarod tartani akkor ne ápolj szoros kapcsolatot más nőkkel, azt az energiát fordítsd barátnődre.
2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök hogy többnyire hasznosakat, értelmeseket kaptam, így is bűntudatom van és rossz lett volna ilyeneket olvasni hogy mekkora @#$&% vagyok és hasonlók.
2021. márc. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!