Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmasan érzem magam..mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan érzem magam..mit tegyek?! 18/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem bírom már...volt egy pasi(idősebb nálam),nagyon szerelmes voltam belé,végül bele mentünk egy barátság extrákkal kapcsolatba. Egyszer feküdtünk le egymással. A tegnap.😭szex után azt mondta nekem hogy "nem vagy normális" jó,lehet poénból is mondta..de nagyon rosszul esett. Mikor rá kérdeztem akor azt mondta hogy nem számít hogy miért mondta. Miután haza értem, írtam neki de azt mondta hogy ő lefekszik aludni. Máskor mindig beszélt még velem. Végül össze vesztünk...letiltottam,nem is bánta.😭undorodom tőle,mégis hiányzik. Nem tudom mit csináljak.

2021. márc. 27. 02:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
engedd el
2021. márc. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Ő volt az igazi
2021. márc. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Arra mondta hogy nem akar kapcsolatot mégis lefekudtel vele.


Egy srac mondta nekem ha ő csaj lenne jol megdolgoztatná a pasikat az biztos, nem adná oda magát csak ugy.


Lehet ő is ez a mentalitásu. Es ezt várta volna egy csajtol.


Nagyon nagyon sok srac nem tudja kezelni ha egy nő odaadja magát a kvázi semmire. Nagyon ritka az a ffi aki ettől még igazi nőnek tart vkit.

2021. márc. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ő csak arra használt, amire alkalmas vagy. Ahelyett, hogy tőle undorodsz, gondold át a szinted.
2021. márc. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmit.. felejtsd el, és inkább tanulj.
2021. márc. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném azt hogy egy fél évet beszéltünk stb...én megtettem mindent hogy együtt legyünk,nem adtam könnyen magam...tudom,hülye voltam hogy végül bele mentem egy ilyen kapcsolatba...
2021. márc. 27. 03:08
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
En ke vagyok pontozva de aki meg alátámasztja igazolja amit irtam az meg fel.
2021. márc. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem te voltál a hülye!


A férfiak java része éretlen kezelni magában azt ha uristen a nő is szexet akar.

Onnanstol leértékelik.


Egyszeruen csak nem a valodi igazi Férfit találtad meg aki ettől még egyenrangunak tudna tekinteni. Amit meg is értek mert irto ritka az ffi aki nem itél el egy nőt csípőből, aki belemegy alkalmikba meg ahogy maguk a ffiak is.

2021. márc. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

*belemegy alkalmikba,ahogy a ffiak is.


Mintha ez vmi ffi kiváltság lenne csak a nőknél meg szégyen gyalázat.

2021. márc. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%
Figyi. Nem akarlak b*sztatni. De szerintem következetesen vezesd ki az életedből. Nagyon nem passzoltok össze. És akkor még kulturáltan fogalmaztam.
2021. márc. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!