Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jutott most eszembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jutott most eszembe? Érdekel valaki akiről évek óta alig tudok valamit? Mással is történt hasonló?

Figyelt kérdés

Kicsit röhejes a sztori, de régóta foglalkoztat.

Még anno gimnázium 9-ben 14 évesen megismertem teljesen véletlen egy srácot aki 2 osztállyal felettem járt. Szimpatikus volt, de semmi több.

Aztán kb egy évvel később úgy tűnt mintha tetszenék neki, de igazából korábban csak egyszer beszélünk, nem volt semmi komolyabb kontakt, tapasztalatlan is voltam stb stb szóval nem alakult ki semmi. Utoljára a szalagavatómon láttam még 2018-ban akkor is jól megnézett, de valahogy nem alakult úgy hogy beszéljünk vagy ilyesmi.


Eltelt jópár év, én 21 leszek, lassan végzem az alapképzéssel is. Néhány hónapja valahogy rákeveredtem a facebook adatlapjára és ott láttam hogy már nem vagyunk ismerősök (korábban azok voltunk). Nem tudom, hogy ő törölt-e ki (bár nem tudom mi oka lett volna csak úgy random, évekkel később) vagy esetlegesen én őt véletlen (néha a telefonom meghülyül, van valami problémája).


Na most még ennek sincsen túl nagy jelentősége foglalkoztatott egy ideje, aztán el is felejtettem.


A minap pedig vele álmodtam valami romantikusat, igazából jó volt.


Aztán kicsit morfondíroztam a dolgon és rájöttem, hogy tulajdonképpen baromira idegesít (csak nyilván nem agyalok ezen naponta, pár havonta ha visszanézek gimis képeket stb eszembe jut), hogy anno igazából nem alakult semmi a dologból, pedig visszagondolva lehet hogy alakulhatott volna, nyilván az is benne van hogy nem. És igazából nem tudom miért.


Amúgy sajnos nem sok mindent tudok róla, amíg ismerősök voltunk se láttam hogy aktív lenne (nem, nem nézegettem az adatlapját mint valami eszelős, azt se tudom hogy hova ment egyetemre, tippem van e ez nyilván lutri, nem tudok van-e barátnője, vagy hogy hol lakik szinte semmit.

És (lehet most a covidos bezártság miatt is az ember átértékeli az életét:D) igazából nem tudom miért érdekel, miért zavar, hisz semmi jelentősége, ez a dolog meg már 6-7 éve történt. Pláne hogy csak tetszett nekem, de nyilván nem voltam szerelmes se.


Volt már valakivel hasonló, hogy olyanon agyalt aminek nem sok hatása van a jelenre és mégis zavarja? Miért zavarhat? Miért jut eszembe gyakran?



2021. márc. 27. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de annyira nem agyalok rajta csak néha eszembe jut egy csaj, aki általánosban az osztály társam volt , majd egy gimibe kerültünk ahol évfolyam társak lettünk , nem volt könyvem oda ültetett a tanár mellé ő meg olyan közel jött hozzám ami már más intimszféráját lehet zavarta volna.. igazából ilyen jelentéktelen dolog de eszembe jutott.
2021. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt hasonló. De hamar elmúlt.
2021. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irj neki ennyire egyszeru
2021. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, van több ilyen is nekem. :) De én alapjáraton egy álmodozó típus vagyok. A legrégebbi általános iskolából a platói szerelmem, vele még csak ismerősök sem vagyunk.

Egy van, akivel ténylegesen sajnálom, mert erős vonzódás volt közöttünk első pillanattól kezdve, találkoztunk is párszor, de ő nem lépett, aztán végül nem alakult úgy soha.

N

2021. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!