Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tapasztaltatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Jártatok már úgy egy kapcsolatban, hogy a pasitok egyik csaj haverja állandóan probléma volt számotokra? Gyakori konfliktus köztetek valami miatt, ami a csajhoz kapcsolódott? Vagy esetleg volt-e olyan, hogy valamilyen okból egy csaj haver miatt lement az önbizalmatok nullára? Vagy álltatok-e a szakítás szélén csaj haver miatt? Volt-e olyan, hogy tönkre akarta tenni a kapcsolatot?


Annyira érdekelne mások tapasztalata. Hogy történt és hogy oldódott meg? Nem arra gondolok elsősorban, amikor valaki a pasija összes létező haverját utálja, hanem arra, amikor van egy bizonyos csaj haver és miatta vannak problémák.



2021. márc. 28. 17:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifejezetten a ti helyzetetek érdekel, mert én már voltam ilyen helyzetben, még mindig érzem ugyan a hatását, de már megoldódott. Jó lenne viszont látni, hogy mások mit tapasztalnak ilyen téren, hogy oldják meg, kinek mi a konkrét gondja ilyen téren.
2021. márc. 28. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ilyen mert nem gondoltam soha egy havercsajra vetelytarskent.

Mindegyikkel jol kijottem

Movel en jottem a csoportba igy nekem kellet alkalmazkodni.

Ez mi dig sikerult

2021. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Főleg olyan válaszok érdekelnek, ahol volt konfliktus a csaj haver miatt, mert biztos nem én voltam az egyetlen, meg aztán néha a csaj haver is túlmegy egy határon, és ez érdekelne, hogy aki így járt, annak hogy zajlott az egész.
2021. márc. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!