Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak ill. hogyan vélekedtek arról ha két ember nem egy anyagi szinten áll. Működhet a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki szimpatikus nekem de visszatart a kezdeményezéstől, hogy nem vagyunk "egy anyagi szinten". 30elmúltam, van munkám, hobbim, céljaim, viszont kvázi semmim nincs. Az ő családja viszont nem áll rosszul anyagilag. Persze 1000más dolgon bukhat egy ismerkedés viszont valljuk be ez a pénz dolog relative az ismerkedés elején szóba kerül.


Esetleg előfordult már itt valakivel hogy a "pénzesebb" párja elfogadta volna pl a fent leírt dolgot, de annak a családja teletömte a fejét minden hülyeséggel?



2021. márc. 29. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem csak kudarcos kapcsolataim voltak eddig az anyagi kulonbségek miatt.

A prnzesebb mindig azt hiszi ő a főnök is csicskaként ugràltatna meg be kéne hodolni a kapcsolatban. En meg pont nem ez vagyok aki elott a másik a pénzére verhetné magàt.


De mivel minden pasi minimum dupla annyit keres mint en, a mostani párom meg raadásul full gazdag is, igy komoly kapcsolat már eleve offos. A mostani is ugráltatna ha tudna.. de nem tud;)

2021. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehet 30as éveidben semmid? Szerintem ez azert elegge red flag.


Engem férfiként nem annyira izgat. 32 vagyok, van egy modern lakásom, es befekteteseim. A párom több mint 10 evvel fiatalabb, szóval még tanul. Bead a havi koltsegekbe, amugy majd ha dolgozik rendesen akkortol erdekel majd hogy banik a penzzel. Jelen helyzetedben en gyurnek az egzisztenciára, mert férfi vagy. Ez alap.

2021. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
*pènzesebb
2021. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es. Megmondom őszintén, hogy a 20as éveimben előnyben részesítettem a szórakozást. Nem, nem vagyok rá büszke és azt is tudom, hogy amiatt ez mekkora handicap nekem.
2021. márc. 29. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ja legalább egy pecód legyen már a jó ég áldjon meg.
2021. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress hasonló szinten lévő nőt, akivel együtt vághattok neki.

Nekem sem sok mindenem van 26 évesen, cserébe nagyon sok utazás van a hátam mögött. Egyáltalán nem bánom, pláne, hogy az ex párommal is sok év után mentünk szét. Semmivel sem lennék előrébb, ha belevágtunk volna közös hitelbe, sőt... Mostmár talán érettebbek az emberek, ebben a korban.

2021. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Hogy lehet 30as éveidben semmid?"

Úgy hogy nem középosztálybeli kinyalt családból származik mindenki?

2021. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
#7 ezt úgy mondod, mintha harmincas éveire ne teremthetne meg bárki egy kényelmes életet magának, ha beleteszi az energiát.
2021. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lett volna pár lehetőségem arra, hogy elinduljak a jó egzisztencia felé vezető úton de nem éltem a lehetőséggel. Viszont van némi igazság abban amit a 7es mond.
2021. márc. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!