Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti hogyan kezdenéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti hogyan kezdenétek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sokszor azt hallani, hogy a srácok/csávók/pasik milyen béna szöveggel, meg egy sablonos szia mizuval nyitnak amire válaszolni sem éri meg.

Kérdés az, hogy ha nektek kéne egy lánynak írni aki jól néz ki, ti hogyan nyitnátok? Hátha hallok/látok újat.



2021. márc. 30. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

/Szeretném előre vetíteni, hogy nem ismerkedek neten, így személyes tapasztalatom egyik oldalról sincs./

Eleve csak olyannak írnék, aki valóban szimpatikus. Akinek az adatlapján látnék olyan dolgokat, hobbikat, amik engem is érdekelnének és egy ilyen lenne a témaindítóm. Köszönnék, írnék egy-két sort magamról (nyilván megnézi az adatlapomat, de szerintem akkor is így a legudvariasabb) és felhoznám azt a közös érdeklődésünket, amit váalsztottam. Pl. én is túrázok, rólad hol készült X kép, nem ismerős a környék vagy látom te is bejártad Y túraútvonalat, a Z-t is ismered?

Akinek pedig semmi témaindító nincs az oldalán, annak egyszerűen nem írnék.

Viszont semmilyen levél sem garantál választ.

2021. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is a bemutatkozásából/ adatlapjáról választanám ki azt, ami szimpatikus és arról kérdezném. Hobbi, munka, nyelvtudás, kedvencek.
2021. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
"Jó estét, személyigazolványt!"
2021. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Pl így: Szia Pisti vagyok! Gondolom sokan írnak neked, mert sokan szeretik a nagy orrú, kis mellű csúnya lányokat! A felkeltettem az érdeklődésed vàlaszolj

Rácz István

Plasztikai sebész

2021. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tetszik, akkor a benazas se tunik fel. Ez mas, mint a szimpatia. Itt egy hirtelen impulzus szamit. Ha tetszik az illeto, en atveszem, ha kell, az iranyitast, vagy terelem a beszelgetest.

Bevallom, ez esetben egy sima szia eseten is magatol oda-vissza pattogni kezd a beszelgetes.

2021. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fent vagyok bumble-ön, tehát gyakran kezdeményetek (mert azon az alkalmazáson csak a lányok írhatnak először.)

1. Eleve csak olyanokat húzok jobbra, akikről azt gondolom, hogy van bennünk valami közös. Ezt csak idővel tanultam meg én is, először mindenkit jobbra húztam, aki szimpatikus volt. De rájöttem, az kevés ahhoz, hogy egyedien tudjak kezdeményezni. Tehát, jó, ha van bemutatkozó szöveg. Vagy ha nincs, akkor beszédes képek, ahol betekintést nyerhetek a hobbijaiba, érdeklődési köreibe. Két tükörszelfivel nem tudok mit kezdeni.

2. Kérdezek a hobbijairól. Vagy ha az nem egyértelmű, akkor egyszerűen csak azzal kezdem, hogy leírom, hogy miért húztam jobbra: miért gondolom, hogy van bennünk valami közös (aztán valami kérdés, hogy ne csak úgy lógjon az egész a levegőben) vagy elmondom, hogy melyik képe tetszett a legjobban és miért, aztán azzal kapcsolatban kérdezek valamit. :)


Ez többnyire bejön, de persze az is megesik, hogy nem válaszolnak. Ez benne van a pakliban. Sok sikert! :)))

2021. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!