Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért borultak fel ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért borultak fel ennyire az arányok?

Figyelt kérdés

Amikor régebben felnéztem az oldalra, akkor láttam pár incelt, pár férfigyűlölőt és ennyi. A legtöbb válasz azért a középkategórián állt. Ugyanúgy írtak kritikát a saját nemükről az emberek és el is fogadták ezt.

Most meg... Azt látom, hogy maradt ugyanannyi incel, de a női oldalon már mérföldekkel több olyan válasz érkezik, ami gyakorlatilag ugyanazt a szintet hozza.


Mi történt? Mitől zuhant le ennyire a színvonal?


Konkrét példa: Ugyanúgy írok negatív és pozitív dolgot mindkét nemmel kapcsolatban. Amikor az inceleknek írok negatívat, instant 100% közeli pontozást kapok. Amikor nőkről írok ugyanolyan szintű negatívat, gyakorlatilag garantált, hogy 25% fölé nem igazán megyek.


Egyéb példák: Meglepő, hogy menny átgondolatlan női válasz érkezik, ahol az illetők csak valamit beszólnak a férfiaknak. Semmi logika nincs ezekben a válaszokban, beléjük van tolva egy kis gyűlölködés, de ha ugyanilyen szintű választ ír egy férfi, akkor egyből ugrik rá egy csomó nő.


Az itteni közösségben, akik elszidják az inceleket, tényleg nem veszik észre, hogy mennyien hasonló szinten mozognak?



2021. márc. 30. 23:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%
Kiírod hogy "femcel" na elárulom, egy normális pasi nem vágja, hogy mi az, csak az incelek is szeretnének másokat is megbélyegezni, ezért terjesztik az ilyen neveket. Innen árulod el magad, ezért kár is ide írni bármit is. Jó szórakozást! :)
2021. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Na, 2 érintett egyből hozta is azt a színvonalat, amiről beszéltem: Megfogalmaztam egy normális kritikát, mindkét nemről írtam problémát, majd érvek nélkül csak inceleztek.


Szóval válaszolnátok, hogy ez miért van? Hogy alakult ki ez nálatok?


"Te szidod itt a nőket, hogy nem boligatnak az itteni nogyulolo idiótának? Vicces gyerek vagy."

Olvasd el újra a kérdést és próbáld meg felfogni:

- Nem a nőket szidtam. A nők egy részéről írtam negatívat. Szidni senkit sem szidtam, de írtál egyedül trágár dolgokat.

- Nem írtam sehol, hogy bólogassanak a nőgyűlölőknek, akiket szintén pont ugyanolyan szintűnek tartok, mint téged.


"Kiírod hogy "femcel" na elárulom, egy normális pasi nem vágja, hogy mi az, csak az incelek is szeretnének másokat is megbélyegezni, ezért terjesztik az ilyen neveket. Innen árulod el magad, ezért kár is ide írni bármit is. Jó szórakozást! :)"

Légyszi, te is olvasd el a kérdést és próbálj rá válaszolni.

- Tehát, ha egy pasi képben van egy szó jelentésével, akkor az nem normális? Pont ilyen dolgokról beszélek ám. Semmi logika, semmi összefüggés, csak egyszerű beszólás. Pont, mint ahogy az incelek tolják. (Gondolom, a kettős mérce jegyében, magad normálisnak tartod, pedig ugyanúgy ismered a szót...)

- Kár bármit írni, mert... Mert képtelen vagy felfogni egy kérdést?

2021. márc. 31. 00:24
 13/33 anonim ***** válasza:
81%

Ki a tosz képes nézegetni a válaszaira adott százalékokat, majd ezen túlmenően még elméleteket generálni és hipotéziseket gyartani ITT, a gyakorin?...


Amúgy aki az 'incel' szó eredetét ismeri, az hogy bírja leírni, hogy 'femcel'? Hiszen az incel szó elején az 'in' az az involunteer (nem önkéntesen/nem öszántából) szó eleje. Szóval a femcel az most mi? Cölibátusban élő nők? Akik önszantukból nem szexelnek, vagy akik csinálnák, ha lenne kivel? Épp a lényeg sikkad el a parhuzamból.

2021. márc. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, majd jönnek a kollegák akik helyeselnek, lesz buksi simi meg élcelődés, hogy úgy is ide a legalja nő irogat, oda se neki, és evvel megnyugszik a pici lelke, immáron boldogan tér nyugovóra a lelkem.
2021. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként olvastad és ertelmezted is, amit írtál?

Megállapítás 1: Maradt ugyanannyi incel. (Ez oké.)


Megállapítás 2: Emellett a nők is felzárkóztak a fröcsögésben. (Ez már nem oké.)



Következtetés: A színvonal zuhant!

Mert már a nők IS...!

És nem érted.🤦‍♀️


No akkor még rágogasd szerintem te is egy kicsit.

2021. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
5%
Rossz ezt látni, hogy sok kérdés alatt tényleg csak ez megy és a két nem képviselői folyamatosan licitálnak egymás alá, holott felfelé is húzhatnák egymást. De hát Magyarországon vagyunk amit így egészében ránt le a Balkán-félsziget mentalitása, egyre több a bunkó élőben is.
2021. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is szörnyű. Ennek semmi értelme így tovább, szerintem fogjunk össze, és legyünk közösen öngyilkosok, mint egy Nagy Boldog Család! :D A mozgalmunk mottója pedig az legyen, hogy 'Az inceligencia mindent is legyőz!'
2021. márc. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#13: "Ki a tosz képes nézegetni a válaszaira adott százalékokat, majd ezen túlmenően még elméleteket generálni és hipotéziseket gyartani ITT, a gyakorin?..."

Ne haragudj, de miután visszatér az ember egy kérdéshez, amire már válaszolt, akkor eléggé kitudja szúrni a szemét, hogy épp beszóltak neki és egy normális válaszát lepontozták. Konkrétan egyszerű beszólásokra repkednek a zöld kezek. Persze, csak ha nő szól be férfinak. (Lásd itt is a #14-es hozzászólás. Semmi tartalom, csak beszólás.)

Elméletről meg szó sincs. Nézd meg ezt a kérdést: Egyből jött a fröcsögés női részről, pedig NEM SZIDTAM minden nőt.


Egyébként az előbb kikaptam, hogy a femcel szót ismerni merem, most meg kikapok, hogy nem ismerem? Látod? Erről beszéltem. Férfiként mindegy, hogy mit ír az ember, mindenbe beleköttök.


#14: Várom a buksismit, de miért a te válaszod áll most is 100%-on, amikor újra és újra csak fröcsögsz és olyan dolgokat próbálsz rám húzni, amik nem igazak?

Ne haragudj, de erről is szólt a kérdés: Ha ilyen szintet hozol, milyennek érzed magad? Miért érzed magad jobbnak egy incelnél?


#15: Na, újra be lett tolva egy hazugság. Pont akkora csúsztatást csináltál, mint az incelek.


Amit szerinted írtam és nem igaz: "Megállapítás 1: Maradt ugyanannyi incel. (Ez oké.)

Megállapítás 2: Emellett a nők is felzárkóztak a fröcsögésben. (Ez már nem oké.)"


Amit valójában írtam: "Azt látom, hogy maradt ugyanannyi incel, de a női oldalon már mérföldekkel több olyan válasz érkezik, ami gyakorlatilag ugyanazt a szintet hozza."

Nem felzárkóztatok, leköröztétek őket. Látod: Még az értő olvasás sem megy.



#16: Köszönöm a normális választ! Egyetértek, ez zavar engem is. Mindkét oldalról megy a fröcsögés. Azt hittem, az incelek mellé jön pár hasonló szintű nő is, de sokkal többen jöttek és így egyik fröcsögésből esett át az oldal a másikba.

2021. márc. 31. 01:24
 19/33 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem gondoltál még hogy a többség nem az alapján pontoz hogy ki a nő ki a férfi (mert nem is tudjuk) hanem az alapján hogy mit gondol, kinek van igaza? Mert lehet hogy csak te hiszed hogy értelmes, normális válasz volt. Van itt az a külföldi pasis kérdező. Az is szentül meg van róla győződve hogy neki JÁR nő. Érted? A hülye általában nem tudja hogy fordítva ül a lovon
2021. márc. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
5%
Volt egy kerdes, hogy bejonnek-e a mas rasszba tartozo nok. En meg leirtam, hogy igen, bejonnek a delkelet-azsiai nok. Ezt a valaszt kapasbol lekuldtek 0-ra, mert alairtam, hogy 36F incel. De mas topikokban is ez van. Az asztrologiai topikban leirtam, hogy a Merleg jegy masodik dekanja a Szaturnusz arculata. Az is egybol lement pirosba. Ha nem irom oda, hogy 36F incel, akkor egybol zold lesz. Szoval ez a noi "logika" 😆
2021. márc. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!