Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy jó pasi a szép barátnőjét kölcsönadja a haverjának aki nem jó pasi?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 12:25
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
És hogy jön ehhez a nők barátsága?
2021. márc. 31. 13:41
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Az csak magánvélemény, meg tapasztalat. A barátság nem nemekről szól alapvetően, de ha van véleményem akkor sajnos az ez, amit leírtam...
2021. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Szóval sehogy. Gondoltam. Köszi!
2021. márc. 31. 13:45
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Fontos neki a monogámia, de azért a barátnője lefeküdhet mással. XD Ő persze nem vállalna be egy ugyanilyen áldozatot fordított esetben. Ah, tipikus példája, amikor csak elvárások vannak, de hozni már nem tud semmit.
2021. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
24-es mi ilyen vicces? Egy tényállásról volt szó a kérdésben, amiről a véleményünket kérték. Valószínűleg a barátnőm se menne bele egy ilyenbe, de én az egészet a kérdés helyzetfelvetésének alapján fogalmaztam meg, meg a válaszok alapján.
2021. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan könnyebb lenne olyan egysikúan gondolkodni, mint itt a legtöbben, de néha bizony létezhetnek olyan dolgok, amik nem férnek bele a hétköznapi gondolkodásotokba.
2021. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Magas lóról üres beszéden kívül tudsz is valamit?
2021. márc. 31. 13:55
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"A válaszokból látszik, hogy a nők mennyire nem értenek a barátsághoz és nem tudják mi az. Bár sose voltak rászorulva nagyon a bajtársiasságra, az igaz."

Ezt a "bajtársiasságot" csak a szintén férfinemű barátaiddal kapcsolatban érzed? Őszintén kérdezem. Szerintem az volna az optimális, ha a párodnál senki nem lenne jobb/közelibb barátod, ha már megosztod vele mindenedet, a testedet, az életedet.

2021. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Tudok. Elvonatkoztatni a tök átlagos, silány, igazából a világhoz semmit hozzá nem adó életemtől és úgy átgondolni egy helyzetet, hogy nem rólam szól minden. Jaj, hogy ez nehéz... Akkor legalább annyit, hogy átgondolni különböző helyzeteket, amiket látok magam körül.
2021. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
28-as, a válaszom egy túlzó tendenciát ír le. Természetesen tudom ki a legjobb barátom és tudom, hogy milyen nemű. Viszont azt gondolom, vagyis többnyire azt látom, hogy leginkább a nők számára a barátság szó rohadtul nem azt jelenti, amit jelenthetne. Csak egy üres jelzőt, ideiglenes társaságot, menekülőútvonalat stb.
2021. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!