Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy jó pasi a szép barátnőjét kölcsönadja a haverjának aki nem jó pasi?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 12:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

#29: "Elvonatkoztatni a tök átlagos, silány, igazából a világhoz semmit hozzá nem adó életemtől"


Igazán szomorú, hogy a te életed mindössze ennyi. De ez nem feltétlenül igaz más emberek életére, csak hogy tudd.

2021. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
8%
31. Nagyon remélem, hogy ez igaz és nem csak hiúság az egész.
2021. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

#30

Nézd, ha ez megnyugtat, voltam ehhez valamelyest hasonló szituációban. Mikor szűz voltam, a legjobb barátnőm több ízben megpróbálta rávenni az akkori pasiját, hogy feküdjön le velem, mert az jót tenne nekem. Konkrétan én szóltam rá, hogy hagyja ezt abba, mert baromira fucked up. Ennek a női barátságnak a minőségével meg vagy elégedve? :D

Csak azért mesélem el ezt, mert nekem meg úgy tűnik, hogy elsősorban nem a kérdést jöttél megválaszolni, csupán ki akartad magadból adni, hogy a nők mennyire alkalmatlanok barátnak szerinted, pedig nem is erről szól ez a topik.

2021. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ablakot mosni?
2021. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
50%
Ezt maximum csak abban az esetben tudom elképzelni, ha rohadtul odavagyok a párom barátjáért, minden stimmelne, csak nem tudom, hogy "megéri-e" otthagyni a mostanit érte, mivel nem tudom milyen a szex vele. Kipróbálni tökéletes lenne, de valósznínüleg tipilznék is át hozzá a továbbiakban, ha jól teljesít. Ha már így nézzük. :D
2021. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
26%

Sharing is caring :)



36F incel

2021. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
"Sunshinedoll egy híres férfigyűlölő, amiért az ilyen kretén kérdezőket a porig alázza :("
2021. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!