Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy folyamatosan frusztrált vagyok mert a párom többet keres nálan?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő és a párom sokkal többet keres mint én és nagyon zavar, de jelenleg nem tudok mit tenni.

Férfiak titeket ez zavarnak?



2021. márc. 31. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Még nem volt olyan nőm aki nem kevesebb mint a tizedet kereste annak amit én , nem zavart. az zavar inkább hogy nem becsüli meg
2021. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Bogárka, még el is hisszuk, hogy havi 5-8 millát keresel :D
2021. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Engem ilyen dolgok még sosem frusztráltak. De a helyedben beszélgetnék vele erről. Lehet, hogy neki is vannak olyan gesztusai, fölényeskedés esetleg, amikkel ezeket kiváltja benned.
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
nem zavarna. Téged valszeg azért , mert hangoztatja vagy érezteti veled.
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem érezteti csak sokszor drága programokat talál ki meg drága nyaralást amit nem biztos, hogy én megengedhetek magamnak.
2021. márc. 31. 19:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt már nálatok egyébként téma a pénz?
2021. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Legyünk pénzes pasival majd sirjunk h többet keres. Ez aztán.. komolyan mondom
2021. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem is Neked kell fizetni a nyaralást!
2021. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Megszokott, átlagos és elvárt, hogy egy férfi sokkal többet keres.

Egy nő mit tudna csinálni? Fodrász egy kialakult(nak tűnő) vendégkörrel? Maximum ezt...

Összejönnek, megcsinálják és úgyis otthon van gyerekekkel.

2021. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy normális. Főleg ha előtte megszoktad, hogy önállóan élj a saját keresetedből és csak arra költs, amit megengedhetsz magadnak. Ülj le vele és beszéld meg, hogy ne készítsen úgy közös terveket, főleg amihez hirtelen rengeteg pénz kell, anélkül hogy megbeszélné veled. De ez alap szerintem.
2021. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!