Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lesz ha nem is megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz ha nem is megyek sehova igaz? Jaj de elegem van! Mennénk a barátommal, a tesójával és az unokatesójukkal ma valamerre. Nekem persze csak 1500ft-om van. Ebből semmit szinte nem is tudnék venni.

Figyelt kérdés

Ti is úgy gondoljátok hogy maradjak itthon?!

Van 1500tom ami 5, 10, 20, 50 esekből!


Anyáéktól sem fogok kapni pénzt, ez meg elég kevés.


2010. aug. 20. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kellemetlennek érzed az ilyesmit, akkor semmiképp se menj el. Csak rossz lenne a kedved.
2010. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attólfügg merre mennétek...ha csak sétálgatni, stb, akkor mégis miért ne mehetnél ?! Ha meg valami fizetős helyre, csak fizeti a barátod, most az egyszer engedd meg neki(ha nem szoktad) :D
2010. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem 1500Ft-ból is belehet ülni valami fagyizóba, vagy cukrászdába nem? vagy vásárolni akartál?
2010. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát kocsival mennénk.nem is vagyunk együtt rég a barátommal.csak 1 hónapja, és nekem ez olyan kellemetlen.
2010. aug. 20. 12:22
 5/10 A kérdező kommentje:
ja a kocsit arra értettem hogy tankolás, mert a kocsi sem vízzel megy!
2010. aug. 20. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
szolj barinődnek dobjon meg 5000 rel lassan letörleszted neki, avgy kereszt szulődnek vagy nagymama nyugdijjal :D
2010. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Keresztszüleimmel nem egy városban lakom, mamámék pedig nem adnának akkor sem ha könyörögnék!

Barátnőm meg szintén levan égve.

Áh minden kilőve sajnos!

2010. aug. 20. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy ne fizess a benzinbe. Inkább simogass helyette:)
2010. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú bocsi de így én sem mennék sehova a helyedbe....Én max akkor mennék így,ha tudnám h olyan barátom van,aki gavallér és esetleg meghív 1-2 dologra(kajára,fagyira,üdítőre és nem esik nehezére)...de mivel ez egy friss kapcsolat,hát így nem:S
2010. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vagy ami még segíthet:

baszus, ez nem igaz, hol lehet, jajj nee, othon hagytam a pénztárcámat, ,hogy lehetek ilyen béna, :S

persze csak ha már előg messze lesztek othonrol, ja és utána ha már nem leszel leégve hivd meg a pasidat egy2 sörre , hogy lássa hogy nem élősködni akarsz

2010. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!