Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tanácsolna a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tanácsolna a mai fiataloknak? Inkább találja meg az igaz párját vagy amig fiatal addig szórakozzon amig lehet?

Figyelt kérdés
Mindenki a saját életéből kiindulva, ahogyan tette fiatalon, az szerint most mit tanácsol?? Esetleg megbánta, hogy túl hamar vagy későn komyolyodott le?
2010. aug. 20. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Találja meg az igazit!! Az mindegy ha csak 14-15 évesen lesz az első pasija
2010. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozzon amíg lehet, hisz ha az igazi bekopog az ajtón, onnantól csak ők vannak egymásnak. Mindegy mikor találja meg az igazit, onnantól vétek elengedni. Ha belegondolunk van aki egy életen át keresi, és nem találja. De amíg csak halovány fellángolások vannak, addig nincs értelme az elkötelezetségnek! Addig szórakozzon :)
2010. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Én bánom hogy nem szórakoztam fiatalon, most meg így meló mellett meg már szinte lehetetlen bepótolni amiket kihagytam. Szóval azt mondom szórakozzatok amíg lehet, és ne kössétek le magatokat egy ember mellett fiatalon. Ráértek még azzal.
2010. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Találja meg az igazit. Engem az olyan fajta szórakozás nem izgat amit pár nélkül is lehet csinálni (tipikus igyunk mint az állat, bulizzuk halálra magunkat, d*gjunk mindenkivel...) Ennek semmi értelme. Én sosem bántam meg hogy komoly voltam.
2010. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azért közben irigykedve nézek társaimra, barátokra akik élnek, szórakoznak..És én nem csináltam azt. DE persze, azért tudom, hogy tudat alatt mindenki egy komoly kapcsolatra vágyik..Én nagyon köszönöm, hogy megtaláltam a párom. De fiatal voltam..talán túl hamar megtaláltam.De ismétlem nem bánom, és szerencsére ilyen fellángolások sem törnek ki vagy ilyesmi. Csak elnézem a mai fiatalokat..Na azok aztán "adjad neki"!! Én nem tudom, de lehet, hogy azt tanácsolnám, hogy aki teheti az szórakozzon minél többet és semmit ne hagyjon ki amig fiatal, de mihelyt megjelenik az igazi, abban a percben rögtön hagyja abba!!!:)))
2010. aug. 20. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem 17 éves koromig volt 4-5 barátom,mindegyikkel szakítottam valami miatt(1.fociőrület,2.papucsság,3.bunkóság,4.másik pasi miatt,5.másik pasi miatt). De amikor összejöttem a mostani párommal,akivel 3 éve vagyunk együtt,ezek mind nem érdekeltek.Tudom,hogy együtt fogjuk leélni az életünket. és ezt mindig jól az eszembe is vési=) Nem is tudom már elképzelni másképp az életemet,csak vele! Én semmit sem csinálnék másképp, 17 éves koromig Magyarország legnagyobb bulijain voltam ott, voltak barátaim is,bővel elég volt.Tehát most 20 évesen jól élek életem szerelmével.
2010. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem sok múlik a másikon is. ha minden jól működik együtt, miért kéne szétmenni? nem nagyon értem ezeket a "minden ok, de nem akarom lekötni magam" dolgokat, sok így gondolkodó barátnőm most már parázik, h jaj jaj, hogy lesz férje stb (bár ezt se nagyon értem ennyi idősen (21-23 éves korosztály:)) nekem 6 éve van barátom, mi is úgy kezdtük, h addig leszünk együtt, amíg jól érezzük magunkat így. az biztos, h nem szabad úgy nekiállni, hogy én most férjet/feleséget fogok magamnak és gyerekem lesz és hudejó, mert azzal csak rátelepszik a másikra. majd ahogy alakul. és az is tuti, hogyha az ember párkapcsolatban él, pláne egy háztartásban, akkor áldozatot kell hozni, kompromisszumok vannak, és tenni is kell a kapcsolatért, mert nem úgy van, h na, ő az igazi, aztán most már minden oké, amíg meg nem halunk. dehát kinek mi az igénye... akik meg annyira szeretnek "szórakozni másokkal" azok viseljék azt is, ha velük "szórakoznak"... különben meg nem érzem magam nagyon komolynak, hát ha most így jó, akkor így jó:) görcsölni nem szabad rajta. (22/L)
2010. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok, hogy alkalmikba ne menjen bele, nem éri meg. Volt nekem is, igaz komoly alkalmi, de alkalmi. Sokkal jobb egy kiegyensúlyozott, komoly kapcsolat, ahol megvan a szerelem, a megértés és a biztonság.

20/L (4,5 éves kapcsolatban)

2010. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

találja meg az igazit. kefepartnert bármikor talál az embert de társat csak egyszer!

21L 4éve komoly kapcsban

2010. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szórakozni nem csak úgy lehet ahogy ma népszerű. Lehet velem van a baj de én ugyan nem sírnám vissza hogy nem fetrengtem a hányásomban fiatalom szórakozás címén.
2010. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!