Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen pasikra mondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasikra mondjátok azt, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem ez sok mindentől függ...pl viselkedés meg ilyenek...
2010. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

akivel nem akarnak komoly kapcsolatot vagy szexet.

a macik aranyosak, a fiúk nem.

2010. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Justin Bieber-re!
2010. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

justin bieber nem aranyos, hanem undorító

Azokra, akik nagyon ránknyomulnak, nem hagynak levegőt venni. Először aranyos, de, ha nem veszi a lapot, nyíltan megmondom, hogy nem akarok tőle semmit. 19/L

2010. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az aranyos jelzőt pasikra szókták használni, mert egy kölyök kutya az aranyos meg cuki de egy pasi nem az, és szerintem nem is szeretik a pasik, ah ezt mondják rájuk...

Egy pasi legyen sexi, férfias, de ne "ari"

2010. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy aranyos pasi:KEDVES,BABA ARCA VAN ES FIGYEL A LANYOKRA.
2010. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Az aranyos jelzőt kis kutyára,kis cicára és egyéb állatkákra használjuk!Egy pasi legyen Férfi,nem pedig aranyos
2010. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szerintem a barátom aranyos..:D és hús vér férfi, nem holmi kiskutya...

én azért mondom rá mert szeretem, és kedveskedek neki ezzel...például ha mond valami kedveset, dícsér, vagy egyszerűen a tekintete...naa olyan szeretnivaló!!:D

14Ł

2010. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én arra szoktam mondani aki jol néz ki mégsem egy ideál sármos izmos pasi:D hanem olyan... aranyos:P

15L

2010. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát én aranyos pasi vok :D mint kinézetre is tulajdonságokra is.. nah hát ezvan :P 14/f
2010. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!