Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom egyik barátja bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyik barátja bunkó velem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt párommal.

Van egy barátja, aki (hálistennek) nem itt lakik velünk egy városban, évente egyszer-kétszer, ha taliznak/talizunk.

Na már most ez a srác anno részegen szerelmet vallott páromnak (aki férfi).

Utána évekig nem beszéltek, párom látni sem akarta..

Azonban kb 2 éve újra felbukkant párom életében, s úgy tűnt kibékültek, de nem beszéltek arról a múltbeli dologról..

A párom bemutatott neki..itt jelezném, hogy az összes többi barátjával remekül kijövünk, jófejek velem..azonban ez a srác az elejétől fogva bunkón viselkedik velem..hol levegőnek néz, hol célozgat, hol a nőket megbélyegezve beszél..

Ezt én el is mondtam a páromnak, hogy ez zavar. Ő nagy nehezen ezért odanyögte egyszer, mikor 3-an együtt voltunk, hogy “na mi van veletek? Olyan fura ez hogy nem is beszéltek szinte egymással”. És akkor csak lazán annyit mondott a srác, hogy hát nem tudja mit beszéljen velem..

Aztán tavaly, a szülinapi bulinkon mintha változni indult volna a helyzet. Mintha kedvelt volna, beszélt velem is, jófejnek tűnt. Gondoltam, ez így marad..

Azonban, tegnap megint jött, és ismét ment a levegőnek nézés (egyes szám első személyben köszönt el a páromtól!) meg végig a házasságról köpködött, hogy az minek kell, úgyis vége egyszer, és akkor a férfiak járnak rosszul stb. Nekem nem tetszik ez a kretén stílus..én párom helyébe ezt nem tűrtem volna..


Mit lehetne tenni? Én így nem akarok ezzel a sráccal találkozni. Viszont annak sem örülök, hogy egy ilyen kretén a párom egyik barátja, és ki tudja mikkel uszítja ellenem...


27/N



2021. ápr. 2. 08:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod ezt a pasidnak. Ő persze találkozhat vele, de te nem vagy köteles egy ilyen bunkót hallgatni.
2021. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szereti a barátod de nem tudja jól kezelni.
2021. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem tűrném el, hogy valaki ennyire paraszt és semmibe vegyen, már rég megmondtam volna neki, hogy ha csak féltekenykedni tud, akkor otthon is lehet maradni.
2021. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 2. 09:16
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A pasi még mindig szerelmes a pasidba, és zavarja a jelenléted.
2021. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok..viszont ezt akkor a párom miért tűri el? Mármint, anno pl ez a srác részegen majdnem kiugrott az ablakon, amikor párom visszautasította.. mi van, ha most akkor rajtam akar “bosszút állni”?
2021. ápr. 2. 09:20
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy a kérdésre válaszolva, a pasidnak kéne leépíteni ezt a bunkó gyökeret.. 5# voltam
2021. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Vele kell ezt megbeszélned, hogy azonnal állítsa le ezt, mert

1. Ez a srác bunkó veled

2. Ő nem tesz semmit, hogy kiálljon érted

3. Akár szakítás is lehet a vége...

2021. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#5


Egyetértek..és ezt anno finoman mondtam is neki, meg egy másik barátja is ezt mondta..de nem tudom miért ragaszkodik ennyire hozzá :/

2021. ápr. 2. 09:22
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Mérgező ember. Jó sokáig tűrted.

Elnézést kérek előre is azoktól a férfiaktól, akik nem ilyenek, és minden tiszteletem az övéké.


De a pasik ebben annyira töketlenek, nagy átlagban.

Nekem nem kérdés, ha valamelyik barátom bunkó lenne a párommal, nem hagynám annyiban.

A pasik meg feszengenek, úgy tesznek mintha nem vennék észre, és nem tudják mit kezdjenek vele. És ha mondod hogy milyen veled, még ha egyet is ért, hogy ez rossz, akkor se tudja mit csinálnjon, kb tőled várja a váraszt.

Basszus.

Ez a bizonyos barát emberként mérgező, még a neme is mindegy.


Én úgy gondolom, a párod dolga megbeszélni vele, és ha a barát nem javít a viselkedésén, kiadni az útját, vagy nagyobb távolságot tartani.


Csak képzeld el valamelyik barátodat, aki hasonlóan távolabbi, de maradandó barátod.

Ha így videlkedne a pároddal, te mit tennél? El is mondhatod a párodnak ezt a fordított helyzetet.

Mert nem egy két alkalommal találkoztál vele ha jól értem. Szóval ha az elején nem is volt biztos, most már a barátodnak is látnia kell, hogy valóban ellenséges veled.

Ha meg nem áll ki érted, akkor nincs mit tenni, neked kell lépni.


Én is próbáltam beszélni a párom barátjáról a párommal. Hónapokig. Meg se hallgatott. Nem hitte el, hogy miket mond a háta mögött, amikor véletlenül ketten maradunk. (Lekezelő volt, kifejezte mennyire rosszul kommunikálok a barátommal, meg hogy ő sokkal fontosabb neki, degradált mindenben) Barátom előtt meg egy tündér volt velem.

Végül annyira kiakadtam hogy meghallgatott, és igazat adott. De nem tett semmit, csak mondogatta hogy majd valahogy megoldja. Nem oldotta. Írtam annak a bizonyos barátnak, hogy ez nekem rosszul esik, nem tetszik és nem tartom okésnak. Olyan mocskos szájjal támadt vissza, hogy a barátom végre elhitte hogy ilyen igazából.

Próbálta vele megbeszélni szépen, de a barát annyira hárított rám mindent, mártírkodott, és hízelgett, hogy végül ki lett rakva.

Nekünk meg megrendült a kapcsolatunk.

Mert bennem sebet ejtett hogy nem tudott kiállni mellettem, Csak elmismásolta hosszú időn keresztül.

Azóta egyszer egy én régi ismerősöm volt bunkó a párommal, én meg rendesen helyretettem. Azt mondta, most már érti, mit kellett volna tennie, de gyáva volt hozzá, mert konfliktuskezelő.


Szerintem vannak íratlan szabályok egy párkapcsolatban, és az egyik az, hogy kiállsz a párod mellett. A másik, hogy mindenki a saját szeretteivel rendezi ha konfliktus van.

Kérdezd csak meg a párod, hogy ő nem így gondolja?


Amúgy én kitudok állni magamért, csak igyekeztem betartani az etikettet. Egy bizonyos pontig.

2021. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!