Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány aki nagyon tetszik és nagyon jól elvagyunk egymással, és valószínűleg van esélye a dolognak. Én szerettem volna az utóbbi időben már egy kapcsolatot, mert még ezelőtt soha nem volt. Most viszont azt érzem hogy nem érdemlem meg, mert én ilyen itthon ülős típus vagyok, nem igazán járok semerre, és egyáltalán nincs sok barátom, sőt... nagyon kevés embert ismerek. Úgy érzem hogy ez nagyon ciki és mit szólna hozzá ha tudná hogy alig vannak barátaim, meg nem nagyon járok semerre, mert nincs kivel illetve hová... Ez normális :/? 18/f
2010. aug. 20. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
és miét nem jársz el semerre ? Amúyg ez nem ciki kategória maximum azt fogja gondolni h nem vagy egy túl jól alkalmazkodó fajta és h majd az ő társaságába sem jársz el szívesen. de ez gondolom nem így van, és neked is jobb lenne egész kicsit változtatni h többféle embert életet megismerj
2010. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert a disco-t nem szeretem és ezért nem is lesz sok haverom ilyen könnyen... máshova meg hova járjak el? meg kivel? nem hív senki semerre... akarok ezen változtatni csak nem tudok...
2010. aug. 20. 13:21
 3/6 anonim válasza:
Én is így vagyok.Nehezen barátkozok és nem igazán járok semerre.:D
2010. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
járj el sportolni, edzőterembe, csak van néhány barátod, járkáljatok le a városba, ha van vmi program, de amúgy megértem h a discót nem szered ráadásul ott aztán nem hiszem h nagy barátságok születnének.
2010. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor igy is elfogad
2010. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello! Mi történt azóta?
2016. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!