Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most féltékennyé akar tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most féltékennyé akar tenni, vagy csak egy utolsó odaszólás volt, hogy "cseszhetem", hogy nem maradtam vele?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy szakítottunk, de igazából ez se lett rendesen letisztázva, de én most már úgy veszem. Megsértődött rám, mikor mondtam neki, hogyha azon az úton halad tovább amin jelenleg jár, akkor mi lesz majd belőle. Nem rosszindatból mondtam, csak szerettem volna észheztéríteni, de elég nyersen fogalmaztam. Ugye meg is sértődőtt, nem is válaszolt az üzenetemre, pár nap múlva írtam neki, akkor beszélgettünk, de azt mondta nem tudja mi legyen. Kicsit még beszélgettünk, de aztán aznap abbamaradt a beszélgetés, csak egy reakciót küldött arra amit írtam, pedig lehetett volna rendesen válaszolni. Azóta eltelt másfél hét. Tegnap raktam ki egy képet a napomba a kilátásról a hegyről ahol voltam (nagyon ritkán rakok ki akármit is). Azt meglátta és egyből írt is, hogy mizu. Válaszoltam, én is megkérdeztem, hogy mi van vele és egyből elkezdte ecsetelni, hogy ő mennyi pénzt keresett, meg hogy milyen jó munkát talált és hogy havi egy milliót meg fog így majd keresni a maszek és rendes munkájával. Aztán kiemelte, hogy egy csaj ismerősével volt aznap, és meghívta kajálni és a csaj teljesen ki volt égve mikor meglátta, hogy mennyi pénz van nála. Kicsit még beszélgettünk, de aztán azóta sem írt, pedig szintén lehetett volna mit válaszolni az utolsó üzenetemre és meg is nézte.

Nem értem ennek mi volt az értelme.... Engem nem érdekel a pénze, soha nem is érdekelt senki pénze, szerintem nem ez adja egy ember értékét, mert lehet k.rv. sok pénze valakinek, hogyha mellé meg egy gyökér f@sz. És ezt neki is elmondtam. Mikor összejöttünk nem volt pénze, de mindig azzal jött, hogy majd mennyi lesz neki. Nem voltunk sokáig együtt és nem emiatt szakítottunk.

Tényleg nem értem mi értelme volt ennek. A pénze nem érdekel, nem is érdekelt és nem is fog, a csaj meg méginkább nem érdekel. Szóval nem tudom mit akart ezzel, hogy elhencegi nekem, hogy mennyi pénze lett. Vagy ezzel tényleg csak azt akarta jelezni felém, hogy nagyon "rácsesztem", hogy otthagytam?



2021. ápr. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz ez a faszi :D
2021. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha ennyire nem érdekel már akkor miért foglalkozol vele.

Szakítottatok.

Ő sok pénzt akart keresni, össze is jött neki, talált is olyan lányt akinek ez bejön, majd neked is lesz új pasid és ennyi.

2021. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele. Szimplán megkérdeztem, hogy ennek mi volt az értelme szerintetek. Nem értem mi alapján következtettél arra, hogy engem zavar, hogy talált új lányt és majd nekem is lesz új pasim. Magát a cselekedetet nem értettem, hogy miért jó azzal ráírni valakire konkrétan, hogy mennyi pénze lett meg, hogy csajjal volt, főleg miután szakítottunk.
2021. ápr. 4. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert szegény butus és nagyon érzékeny erre a dologra. Mondhatni éretlen személyiség. Féltékennyé akar tenni. Ennyi. :D
2021. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem értem az ilyet. Ha tényleg féltékennyé akart tenni, akkor nem tudom mit várt. Azt hitte majd nagyon féltékeny leszek és teperni kezdek és visszakuncsorgom magam, mert keresett egy kis pénzt? 😅 Ezzel az akciójával, pont az ellenkezőjét érte el, inkább szánalmasnak tartom, mintsem vágyódnék utána.
2021. ápr. 5. 01:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy erre volt reakció?


"Megsértődött rám, mikor mondtam neki, hogyha azon az úton halad tovább amin jelenleg jár, akkor mi lesz majd belőle."


Nem tűnik a leginteligensebbnek, lehet, hogy azt akarta bizonyítani, hogy ő már vitte valamire, mert mennyi pénze van.

2021. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Bár nem értem mi értelme van egy már a múltamban levő emberkének bizonygatni.
2021. ápr. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!