Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone-ba rakott, barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-ba rakott, barátja van, lassan elkezdtem leépíteni a kapcsolatunkat, erre heti többször keres. Egy diagnosztizált mentális problémával küzdő ember hajlamosabb az ilyesfajta manipulálásra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Édes istenem, nem kell mindent a mentális problémákra fogni. Manapság amúgy is csak az nem kap papírt, aki nem akar.

Lány vagyok, papíron épeszű, elmondom, miért tennék ilyet: friendzonolni mindig kellemetlen. Főleg akkor nehéz, ha amúgy emberként szereted az illetőt, csak kapcsolatot nem akarsz vele (ez esetben nem lehet). Mert ilyenkor elveszítheti a barátságát is a sértett férfinak. Tehát rászánta magát, megtette, megbeszéltétek, hogy barátság lehet csak. És képzeld, valakinek ez nem csak üres duma! Hanem létezik a fejében a fogalom, hogy barátság! Érdekled őt mint ember, kedvel, kíváncsi rád. Ebben mi az abnormális, manipulatív? Miért kell mindig azt hinni, hogy hátsó szándéka van az embernek? Tudom, pasiknak vagy kell a nő dugni khm barátnőnek, vagy nem is akar barátkozni (kivéve az értelmesebbik fajta, nyilván általánosítottam). De a nők sokszor komolyan gondolják azt, hogy legyünk barátok. Elutasíthatna simán is, hogy ezt nem mondja. Ha mondja, akkor lehet, így is gondolja. Ha meg amúgy is tudtad, hogy barátja van, nincs min megsértődni.

2021. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az is lehet, hogy te vagy a B terv. Ha a másikkal nem jön össze a dolog, akkor megy hozzád. Legalábbis az ő elképzelése szerint.
2021. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
semmi koze a mentalis problemakhoz. van sok ilyen csaj, nem akarja megszakitani a kapcsolatot, mert szuksege van (lenne) a bokokra, figyelemre, erdeklodesre, instan a lajkokra. ennyi. ha teged zavar, tiltsd le a ‘csaba es ne problemazz ezen.
2021. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Az egyes elég jól leírta. A friendzone nem a lekoptatást jelenti általában, hanem hogy barátként tekintenénk rá a továbbiakban, és ha ez nem jön össze az inkább rajta múlik. Ami érthető teljesen. Az ilyen friendzone kapcsolatok a barátzonába rakott miatt szoktak megszakadni, mert ő többet akar és nyilván nehezére esne barátkozni. Attól, hogy keresi egy "barátját" nem lesz egy manipulatív pitsa...
2021. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es! Köszönöm a kioktató választ. Vannak női barátaim, olyan is, akitől kosarat kaptam korábban. Nekem a heti többször keresés, a találkozni akarás akkor is furcsa. A legjobb barátaimmal nem beszélek ilyen gyakran.


Btw. én nem vagyok rá megsértődve, a kosár a férfi életének része. Ténymegállapítás volt a részemről, hogy ezt én manipulatív viselkedésnek tartom. Nem beszélve arról, hogy elég sokat rinyál nekem a pasijáról, illetve kb. számon kér, mert én nem vagyok elég érdeklődő.


Szóval ez most nagyon nem talált célközönséget a részedről, de köszi még 1x az arrogáns kioktatást. És valóban komoly mentális gondja van, amire gyógyszert kellene szednie.

2021. ápr. 5. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most mi a kérdés? Megállapítottad, hogy szerinted manipulálás. Szerintem nem az, a manipuláció definíció szerint nem ilyen nyílt akaszkodás, de mindegy is. Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele.


Szarul érzi magát (mentális beteg vagy sem, az mindegy, egészséges ember is lehet érzelmileg nehéz helyzetben), ezért beléd kapaszkodik. Megtenné akkor is, ha sima barátja lennél. Amúgy pl nekem van igényem hetente találkozni a barátaimmal vagy még több is, de ez a számonkérés valóban már akaszkodás. (De ezt sem írtad az elején)

Ha nem tetszik, építsd le. Nem tartozol felelősséggel érte.

2021. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kellesz neki tartaléknak.
2021. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Friendzine nem létezik csak olyan ember aki azután is tartja a kapcsolatot ,hogy elutasították.
2021. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!