Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltak arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak arról, ha egy férfi spermadonornak jelentkezik?

Figyelt kérdés
Fiatal,egészséges,sportos életerős férfi vagyok, jó genetikával,amit kár lenne veszni hagyni, viszont nem akarok családot alapítani, egyszerűen nem az én műfajom,tudom magamról,h nem lennék alkalmas gyereknevelésre, ettől függetlenül viszont szívesen segítenék olyanoknak, akiknek nem lehet és még örülnék is,h valaki valahol a világban lehet,h továbbviszi a genetikámat. Még ha nem is fogom ismerni sosem, egy ilyen programban akik részt vesznek azok általában komoly átvilágításon mennek keresztül és komoly szándékkal érkeznek, így várhatóan nagyon megbízható szülei lesznek és nagyon fogják szeretni a gyereket, boldog életet biztosítva neki, ami sokkal jobb, mintha egy éjszakás kalandból foganna gyermekem, akivel aztán ki tudja mi lenne.
2021. ápr. 5. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
És vajon mit gondol majd a gyerek ha nagyobb lesz , hogy ő egy sperma donor volt?
2021. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a spermadonor, nem a gyerek. Amúgy meg inkább ezt gondolja, mint hogy olyan szülőkkel nőjön fel, akik nem alkalmasak rá, hogy felneveljék.
2021. ápr. 5. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt az elvet valljuk hogy a génjeink öröké élhetnek másban akkor nagyon jó ötlet .
2021. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem értem, hogy mit kéne gondolnunk? Saját szabad akaratod, hogy eldöntsd mit szeretnél. Ha spermadonor szeretnél lenni akkor sperma donor szeretnél lenni.


Én nekem ami eszembe jutott, hogy nincs pénze, de aztán olvastam a többit is.


Csak majd nehogy úgy járj, hogy minden nő tudni akarja majd, hogy ki az apa, és beállítanak több ezren, ezer gyerekeddel. :D

2021. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ez egy hasznos dolog.
2021. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármit is kéne erről gondolni. Igazából elmondanod sem kell senkinek. Minek?
2021. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Lehet nekem is kéne. Jó testfelépítésem és magas iqm van.
2021. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1000en biztos nem fognak beállítani. Mert törvényileg szabályozva van, hogy egy donornak a spermájából max 4 gyerek lehet. Nyilván nem tenne jót a vérfrissítésnek, ha több 1000 embernek ugyanaz lenne a biológiai apja, asszem Hollandiában volt is ebből botrány, h egy spermabank igazgatója a sajátjára cserélte ki a mintákat és egy idő után feltűnt a városban vagy 200 ember, akik kísértetiesen hasonlítottak rá.
2021. ápr. 5. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2021. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!