Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El küldtem az exem, mivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El küldtem az exem, mivel nem voltam halylando másod hegedűs lenni mikor ott van a jelenlegi barátnője. Miért nem tiltott le?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 év után rám írt pár napja a semmiből, igaz szerint csak felszínes beszélgetése volt vele, folyton mondogatta, hogy írjak én is nyugodtan neki. Oké! Írtam mivel ott volt a kislány nála ezért nem válaszolt. Ezt közöltem is vele, de látom nem tiltott le és messengeren folyamatosan ott van az ismerőseim között. Meg fog újra keresni?
2021. ápr. 5. 17:48
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Meg. Annyiszor fog bepróbàlkozni, ahànyszor hagyod.
2021. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem tilt le, mert tudja, hogy egy füttyre aláfekszel. Majd elővesz, ha használni akar.
2021. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 ahogy írtam elitasitottam mivel ott van a barátnője! Nem ugrottam alá mint azt ahogy írtad. Olvasd el még egyszer! :) 😊
2021. ápr. 5. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Önbecsülés. Keresd ki a szótárban mit jelent, mert nagyon kéne neked.
2021. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Halylandó szó után nem voltam hajlandó végigolvasni.
2021. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4 te pedig értelmezni nem tudsz egy mezei szöveget!!! Vicc vagy ;)

5... Lehet, hogy telefonról írok ess át javította? Huu.. 😂

2021. ápr. 5. 18:11
 7/11 A kérdező kommentje:
De gusztustalanok vagytok!!!
2021. ápr. 5. 18:12
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Mit javított át a telefonod?

Leírtad a hajlandót helyesen és a telefonod át javította a nevetségesen rossz halylandóra? Viccnek is rossz vagy 😂😂😂

Tőled mentsen meg a jó isten minket 😂

2021. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8... Ezt bárki aki volvassa.... Magadat jarattad le.... Meg jó hogy nem látszik a pofad mert egne mint a rongy
2021. ápr. 5. 19:14
 10/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kérdező, nyugivan.


Tiltsd le szépen exedet és éld az életed.

2021. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!