Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak meginditó történetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meginditó történetek, filmek. Sztetek az én ötletemböl is lehetne egyet csinálni?

Figyelt kérdés

szal volt az "utolso vakácio" c film, ahol a quenn latifah játszott, kapott egy téves(!) diagnozist, miszerint pár hét mulva meghal, ezért ö az egész életében összesporolt pénzéböl végigdorbézolta azt a pár hetet, közben pedig egy igazán nyitott, szeretettteljes nö lett, és férjet is talált.rossz film, mert arrol szo, hogy a pénz boldogit.


az én ötletem viszont más:

képzeljönk egy fiut, aki azon kesereg, hogy 21 évesen is szüz, és csunya, és gyenge, és buta és nem tud mit kezdeni magával, pedig megkapja azokat a lehetöségeket, amikböl mások már el tudnak indulna, csak hát ö nem, és irigykedik az alfa-optimistára, akinek mindenbe ingyenes a belépö (a lányok lába közé legföképp) jól néz ki, és boldog, és egészséges.ja és nem szüz.


Egy napon a két szereplö cserél.legföképp az tenné érdekessé a sztorit, hogy a szerencsétlenünk az alfa életében vagy tarol vagy nem, de mindenesetre végig kell néznie, ahogy az ö életéböl, testéböl mit hoz ki az alfa, és rájönne, hogy ezt ö SOHA AZ ÉLETBEN NEM TUDTA VOLNA ELÉRNI, ugyhogy öngyilkos lesz alfa testében, mert még ugy sem tud versenyre kelni.


az ihlette a dolgot nálam, hogy folyamatosan mondják, hogy én milyen jó faszi vagyok meg ne aggodjak a külsöm miatt, meg nem értik miért nem tudok csajozni.hát én rohadtul nem érek semmit és nem ÉRTEK semmit, nem tudom hogy kell csajozni, és nem is segitenek a lányok sem, hogy kicsit adnának magukbol.


2010. aug. 20. 18:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. De a közönségnek (és a producereknek) nem fog, mert azoknak happy end kell. Úgyhogy ebből az életben nem lesz film, mert senki sem fog pénzt adni rá.
2010. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=GmdBjNalDzs


akkor erre ki adott pénzt?

2010. aug. 20. 18:09
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

tényleg heppi enddel kéne zárni és akkor kasszasiker lesz... mondjuk a végén rájön a főszereplő srác,hogy az alfapasi egyáltalán nem boldog, mert igaz,hogy megkap minden ku.rvát, de szeretet senkitől, ő pedig megismerhetne egy olyan lányt, aki épp olyan kis szerencsétlennek érzi magát,mint ő, és a végén egymásba szeretnének és együtt vesztenék el :) milyen aranyos lenne


21/L

2010. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszene ez a film. Arról szólna, hogy van egy szerencsétlen pasas, aki még a lehetőséggel sem tud élni. Nem azért nem adnának rá pénzt, mert nem happy end a vége, hanem mert nincs sztori. A karakter nem jut egyről a kettőre sem pozitív, sem negatív irányban. Csak úgy van.

Az is elég gáz, hogy a "lányok lába közé" való belépő ennyire elöl van a fontossági listán. Akkor inkább írd meg az Amerikai pite következő részét, ha ez a fő cél.

23/L

2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
jóvan már nem kell itt ríni, a ti életeteket is nagymértékben elöremozditotta a sex, és nem kell a mese, hogy csak az érzelmek miatt, mert cska az érzelmek nem mozditották volna elöre sex nélkül! mindenki azzal kezdi, hogy elöbb ismerkedik a testiséggel, és nem forditva.
2010. aug. 20. 18:22
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindig szamit a happy end! A Titanic a vilag egyik legsikeresebb filmje, es nem mondhatni, hogy total happy end, vegulis az orok szerelem felbomlik. Ha a film tenyleg elethuen abrazolni tudna a szerencsetlen srac gondolkodasat, akkor lehetne keszitteni ebbol az otletbol is egy utoset, ami tenyleg elgondolkoztat, es ami miatt atertakeli a nezo az eletet.A hangeffektek sokat segithetnek ebben, ha megfeleloen vannak kivalasztva.Konyveknel meg a konnyed irasmod, na meg a monologok.

UI.A lanyokra jobb, ha nem varsz :)) Ha tetszik valaki, vesd be magad! A dolog titka, hogy add onmagad, utasd meg a szemelyisegedet, s ne vidd tulzasba a nyomulast.:)

2010. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"rossz film, mert arrol szo, hogy a pénz boldogit."

Érdekes, én ennek épp az ellenkezőjét láttam abban a filmben. Akinek a pénz számított, az nem járt jól. Akinek nem a pénz számított, annak heppiend.


Nem tűnik megindító történetnek, amit leírtál. Az öngyilkosság rész pedig főleg gáz, ha nem tud valami értéket, pozitív tanulságot adni a nézőknek, nem sok értelme van.

Az öngyilkosság nem megoldás semmire, az a leggyávább megfutamodás, az überlúzerség. Nem nyavalyogni, nyafogni kell, hanem élni, kihasználni az időt ami van.


Erre is jó példa a film, amit mondtál, akármilyen kis tündibündi kommersz film. Nem nyafogott és nem lett öngyilkos Latifah. Hanem megtette, amit megtehetett, élvezte az életét és nem adta fel.

2010. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
de ha nem lett volna pénze? szal én nem értem, mert a filmben egy csomo pénzt költött ruhákra, meg sminkre.ráadásul az is teljességgel irreális volt, hogy képes volt beszélgetni több társadalmi szintttel fentebb lévö emberekkel anélkül, hogy ez bármilyen zavart jelentett volna. fake.kamu.
2010. aug. 20. 18:26
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

18:20 vagyok.

Szűz vagyok, úgyhogy ez a duma nem jött be. Elég szánalmas, hogy ezt itt mind leírtad, sajnáltatod magad, de a kérdésed lehetett volna az is, hogy: Hogy veszítsem el a szüzességem?

A válasz: Tanuld meg szeretni magad. Vagy ha csak szex kell, szerezz pénzt. Nem túl komplikált. Csak ne játszd a meggyötört művészlelket, mikor az egyetlen bajod az, hogy még nem töcsköltél.

23/L

2010. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ha csak dugni akarsz, miért nem mész el k.rvázni vagy itatsz le valami hülye p1csát? jahogy mégiscsak kéne valami érzelem és azért nem?
2010. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!