Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezeket a dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezeket a dolgokat elfogadni?

Figyelt kérdés

A párom régebben rengeteg nővel volt együtt, fizetősökkel is. Tudom, hogy ez már a múlt, és, hogy ez igazából az ő dolga, de elég meredek dolgok derültek ki róla, pl.: huszonéves korában lefeküdt az egykori tanárnőjével, aki akkor már 50 körül volt. Meg az is, hogy az egyik hosszabb párkapcsolatában végig csalta az akkori barátnőjét. Tudom, hogy ezek a dolgok már rég voltak, és, hogy nem kéne ezzel foglalkozni, de sokszor összeszorul a szívem, ha eszembe jutnak ezek a dolgok.

Én 25 éves vagyok, párom 34, és ez a második kapcsolatom, ha esetleg ez számítana. Köszönöm szépen előre is a válaszokat.


2021. ápr. 5. 18:39
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
46%
A megcsalós téma csak a gàz...de afelett nem feltétlen húnynék szemet.
2021. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan foglalkoztat.

Lehet kicsit ellesz, de utána keresni fogja az izgalmakat.

2021. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Valami karakán lazább, belevalo csaj valo hozzá inkabb akkor valszeg.
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

A párom is ilyen volt és én is.

Kihasználtuk rendesen az életet.

Teljesen mindegy mi volt régen az a lényeg ami most van.

Kiéltük magunkat és tökéletesen működik évek óta a kapcsolatunk.

2021. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, harmadik kapcsolatodnál majd normálisabb pasit keresel.
2021. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna mégpedig azért, mert kutyából nem lesz szalonna. Ha eddig hajlott arra h kur,vázik és csalja az aktuális párját, nagy az esély rá h téged is megcsal majd, v meg is csalt már.
2021. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!