Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy házibuliban egy srác odaadja a barátnődnek a saját kabátját, hogy ne fázzon, mennyire akadnátok ki (teraszon ülnek)? Érthető a párom reakciója?

Figyelt kérdés
Én kimentem a teraszra, mert friss levegot akartam, egy ido utan mar kicsit faztam, ezert a srac akivel kint ültünk es valtottunk par szot, odaadta a kabatjat. A parom bent volt eddig. Aztan kijott es eszrevette rajtam a kabatot, nem szolt semmit, de otthon elhordott, mert hogy ez milyen mar, nem kellett volna elfogadnom! Igaza volt?
2021. ápr. 6. 00:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

A párod féltékeny, mert nem bízik benned, ami jelenthet alacsony önbecsülést vagy tényleges bizalmatlanságot.


Semmi esetre sem normális.


Ha barátnőmmel történt volna meg, szerintem természetes érdeklődésből megkérdeztem volna, hogy mi volt és utána nem is foglalkoztam volna vele.

2021. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem kellett volna lehordania, mert nem akkora ügy. De tisztább lett volna nem elfogadni azért, hiába nem nagy ügy.
2021. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Hülye a párod és kész.
2021. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
ilyen helyzetben megköszönöm a srácnak, hogy nem hagyta megfázni a barátnőmet.
2021. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Savlekotő ***** válasza:
72%
Így szokott kezdődni az a bizonyos elhord aztán egyszer odaver egy semmiségért is mert szoknyát húztál... Párod tuskó önbizalom hiányos stb.
2021. ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem kellett volna elfogadni.
2021. ápr. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyennek minden baja mikor figyelni kellene rád mást csinál.Utólag nagyon okos

Nincs ezzel gond hogy odaadta a kabátját.

2021. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

Tehát adott egy buli, ahol egy ismeretlen sráccal dumálgattál, aki lazán odaadta a kabátját, amikor valószínűleg neked is vagy a párodnak is volt.

Persze, nem oké a párod kiakadása, de azért a legtöbb párkapcsolatban élő ember nem fogad el másoktól ruhadarabokat csak úgy.

2021. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Én nő vagyok, de igaza van a párodnak. Én nem fogadnám el, pedig nem vagyok már tini. Ha fázom bemegyek, vagy kihozom a kabátom, vagy elkérem a paromét. És ha az én párom adná rá más nőre a kabiját én is kiakadnék.
2021. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy lotyó. Idegen férfiakkal dumálgat, bátorítja őket. Biztos jóképűbb vagy gazdagabb volt a jelenlegi szerencsétlennél. Ha 10 perccel később jön már oboázol a mellékhelységben?
2021. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!