Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért írogatnak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért írogatnak itt random nőknek privát üzeneteket, amikor van "Ismerkedés" topic?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Vannak férfiak, fiúk, akik mindenkire rárepülnek egy potyadoogás reményében...
2021. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert eselyuk nem volna maskepp barkivel is osszejonni :)
2021. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Vannak, akik bárhol bepróbálkoznak, mit veszíthetnek? Legfeljebb le lesznek tiltva, de biztos, hogy néha bejön, különben nem csinálnák.
2021. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
egyesek túl tágan értelmezik a "ha nem próbálkozol, nem lesz semmi" ajánlást, és sok olyan helyzetben is bepróbálkoznak, amikor minimális társas készséggel nyilvánvaló, hogy tök esélytelen vagy végtelenül ciki/kellemetlen a dolog.
2021. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se fogom soha megérteni. Egyszer-kétszer rákérdeztem, hogy miért velem (aki semmilyen módon nem jelezte, hogy nyitott lenne) szeretne ismerkedni, amikor van Ismerkedés kategória. Nagyrészt az alábbi reakciókat kaptam válaszul:

- ne flegmázzak, hanem legyek nyitott mindig mindenkire, különben egyedül halok meg

- szimpatikus voltam a válaszom alapján (érdekes mód ezt az indoklást mindig a Szexuális kategóriában írt válaszaim nyomán kapom)

- mert miért ne?

Engedd el, kérdező, vannak nagyon kétségbe esett férfiak, akik a nagy számok törvénye alapján inkább ráírnak mindenkire, csak hátha egyszer nyitott lesz a másik. Az ilyenkor lényegtelen számukra, hogy egyértelműen kéretlen az ajánlatuk és esélytelenek. (Ha a válaszomban leírtam, hogy párom van, akkor mégis mit vár?)

2021. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Legfeljebb le lesznek tiltva, de biztos, hogy néha bejön, különben nem csinálnák."

á, a gáz kezdeményezéseket nem azért csinálják, mert néha bejön. ez az illető késztetéseiről, és azok nem túl kifinomult levezetéséről szól. avagy a borsodi busz hátsó traktusa felől érkező "de megb*sználak, dikk" beszólásokból sem lett még soha kölcsönös vágyon alapuló közösülés, egyszerűen csak beszól, mert ettől érzi jól magát.

2021. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
remény hal meg utoljára
2021. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Az ismerkedés kategóriában még annyira sem válaszolnak mint bárhol, illetve ne legyünk már ennyire korlátoltak, a feleségem is ebben a kategóriában ismertem meg, ahogy elég sokan kezdtek kapcsolatba a nyitottságuk miatt.
2021. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 nem arról van szó, hogy lehetetlen vagy tilos itt ismerkedni.

arról van szó, amikor valaki futószalagon küldi az ismerkedős leveleket kb. a semmire, csak mert nőnemű illetőt sejt az adott válasz mögött. ami annak a szánalmas állapotnak a virtuális megfelelője, amikor valaki a valóságban tekintet nélkül a másik nyitottságára és jelzéseire mindenféle helyzetben válogatás nélkül bepróbálkozik.

2021. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendben van, de nem mindenki ilyen!
2021. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!