Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett vele egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Adott egy lány akivel nagyon jól haladt a dolog. Ő kezdeményezett, tetszettem neki, nagyon jól is éreztük magunkat mindig, gyakran találkoztunk, ölelés, csókolózás, stb alapvető volt. Egyiķ nap még úgy váltunk el egymástól hogy alig akart elengedni, aztán másnap mint aki kifordult magából, alig lehetett vele beszélni meg volt pár elég bunkó beszólása is. Utána két napig nem írt semmit, én írtam rá hogy mi újság. Pár napig beszélgettünk, mindig válaszolt, de éreztem hogy valami nincs rendben, nem olyan mint előtte volt, amikor kérdeztem mi a gond kitérő válaszokat adott. Ekkor benyögte hogy ugyan nincs tünete de tesztelték és karanténba került. Amikor megemlítettem milyen rossz lesz hogy sokáig nem találkozunk, arra sem reagált semmi érdemlegeset. Még azt sem mondta meg mikor ér véget a karantén, pedig biztos megmondták neki.

Ezt követően 2 napig megint nem beszéltünk, ismét én írtam rá, továbbra is furcsán viselkedett, de megint nem tudtam kiszedni belőle semmit. Lassan egy hete nem beszéltünk, nem hiszem hogy ebből lesz még valami, de nagyon idegesít hogy mi történhetett egy nap alatt, teljesen érthetetlen ez az egész számomra.


2021. ápr. 7. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Van egy másik srác, ez a szitu.
2021. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"másnap mint aki kifordult magából, alig lehetett vele beszélni meg volt pár elég bunkó beszólása is."



"Még azt sem mondta meg mikor ér véget a karantén, pedig biztos megmondták neki."


kérlek ne tegyél úgy mint aki nem lát át az üvegen.

2021. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
valamiért kiábrándult belőled.
2021. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is másik srác van a háttérben, lehet hogy egy elvarratlan szál, és a pasi most újra jelentkezett nála, ő pedig urgik. Biztos, hogy nem egy most megismert srác miatt csinálja ezt.
2021. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen bolond nők! Nekem egy kolléganőm 20 perc alatt kifordult magából. Hazavittem, akkor még boldogan váltunk el egymástól, és mire én is hazaértem, írtam, hogy már én is itthon, addigra már tiszta hiszti volt, még meg is zsarolt, hogy ha keresem, akkor bapanaszol zaklatásért.
2021. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 ilyenkor nem tudod, hogy benne mi zajlik. Én azt tartom valószínűnek, hogy nem akart tőled semmit, de próbált ettől függetlenül kedves maradni veled. De te tovább erőltetted a dolgot, még írtál is neki, és annyira elege lett ebből, hogy kénytelen volt így lerázni. Én ilyen esetben viselkedtem így.
2021. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
és még a nők félnek :D
2021. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy másik srác van a dologban, nem az a típus aki bárkivel lefekszik. Szerintem kiábrándulhatott belőlem, de megmondhatta volna mi okból. Mondjuk én is hibás vagyok hogy ennyire beleszerettem, nem kellett volna eddig elmenni, mert hosszabb távon amúgy sem működött volna. Legközelebb okosabb leszek.
2021. ápr. 7. 18:50
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
nem kell megdugnia a srácnak, elég ha nagyon jól néz ki és azt mondja neki h szia
2021. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tesó, nézd, én is azt hittem, hogy bombabiztos az asszony, hogy őt aztán senki nem tudja kirobbantani mellőlem, aztán mégis. Belekényelmesedtem a tudatba, hogy na ő biztosan nem fog más srácokra még rá se nézni, aztán mi lett? Lelépett mással. Miért? Mert túl nagy biztonságban éreztem magam.

Nem rosszindulatból mondom, de ilyen pálfordulás csak akkor van, ha van valaki más.

2021. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!