Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett vele egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Adott egy lány akivel nagyon jól haladt a dolog. Ő kezdeményezett, tetszettem neki, nagyon jól is éreztük magunkat mindig, gyakran találkoztunk, ölelés, csókolózás, stb alapvető volt. Egyiķ nap még úgy váltunk el egymástól hogy alig akart elengedni, aztán másnap mint aki kifordult magából, alig lehetett vele beszélni meg volt pár elég bunkó beszólása is. Utána két napig nem írt semmit, én írtam rá hogy mi újság. Pár napig beszélgettünk, mindig válaszolt, de éreztem hogy valami nincs rendben, nem olyan mint előtte volt, amikor kérdeztem mi a gond kitérő válaszokat adott. Ekkor benyögte hogy ugyan nincs tünete de tesztelték és karanténba került. Amikor megemlítettem milyen rossz lesz hogy sokáig nem találkozunk, arra sem reagált semmi érdemlegeset. Még azt sem mondta meg mikor ér véget a karantén, pedig biztos megmondták neki.

Ezt követően 2 napig megint nem beszéltünk, ismét én írtam rá, továbbra is furcsán viselkedett, de megint nem tudtam kiszedni belőle semmit. Lassan egy hete nem beszéltünk, nem hiszem hogy ebből lesz még valami, de nagyon idegesít hogy mi történhetett egy nap alatt, teljesen érthetetlen ez az egész számomra.


2021. ápr. 7. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ilyet nem lehet kijelenteni, hogy ő nem olyan típus. Veled összejött? Igen. Akkor a férfiakat szereti? Igen. Akkor mért ne lehetne egy másik, aki nálad jobban érdekli? Biztos, hogy van.
2021. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy olyat tettél, ami neki nem szimpi, vagy vannak olyan tulajdonságaid ami miatt ő sem tud veled tervezni hosszútávon. Aludt rá egyet és elengedett.

Velem is volt ilyen. Nagyon vártam egy hétvégét, amit akkor egy sráccal töltöttem. A második közös hétvégénk volt. Én foglaltam a szállást, én álltam, meg sem kérdezte, hogy beleadjon-e. Nembaj, én szerettem volna, hogy menjünk valahova, benyeltem. Ott voltam már kora délután és alig vártam, hogy megérkezzen. Én hívtam fel 5-kor, hogy merre jár, fél 8-kor esett be frusztráltan, mint akinek semmi kedve ott lenni. Gondoltam megemberelem magam, nem toporzékolok, harmadszorra is megkérdezem tőle kedvesen, hogy történt-e valami, mi a baj!? Nekem esett, hogyha mégegyszer megkérdezem, hazamegy... oké. Ilyen hangulatban telt az este, feszülten. Másnap kicsit kiengedtünk, jól éreztük magunkat, majd amikor felhoztam, hogy beszéljük át az előző estét, mert nem esett jól a szitu... onnantól kezdve megint beindult a feszült csend. Életem legkínosabb hétvégéje volt, amit balek módon A-tól Z-ig én álltam. Búcsúzóul átöleltem, szeretettel, hosszan, alig akartam elengedni, mert tudtam, hogy ez volt az utolsó. Neki szerintem fogalma sem volt, hogy ez nekem egy elengedő, utolsó ölelés volt. Négy nappal később ő keresett, hogy hiányzom neki és nem érti miért tűntem így el, nem ehhez szokott... Azóta sem beszéltük át és nem is fogjuk, a mai napig nem érti mit vétett, én vagyok a köcsög pálforduló. 2 hónapot lezártam azon a hétvégén a tudta nélkül, mert nem volt nyitott az érzelmekről való kommunikációra és nem bánom, hogy így döntöttem.

2021. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, hogy ilyen esetekben nem derül ki, mi volt a baj. A másik pedig őrli magát, és fogalma sincs mi történt. Nem az előző hozzászóló történetére gondolok, mert az azért elég egyértelmű lehetett szerintem a srácnak is, hanem amikor tényleg nem történik kb semmi, és mégis megváltozik a másik. Ez annyira rossz tud lenni, legalább tudná az ember, hogy mi történt..
2021. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

Személyiségzavarokban is van pálfordulás.

Vagy klausztrofóbiát kezd érezni a kapcsolatban, amiből ki akar törni,

vagy nem tudja elviselni, ha valaki beleszeretett, vagy a másik érzelmeit.

Ő sem érti, mi van, csak menekül.

2021. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
A nők általában akkor fordulnak fel teljesen érzelmileg, amikor ott kopogtat az ajtón a top-top hiperalfa férfi. Amikor eljön ez a pillanat, onnantól egyáltalán nem számít nekik hogy valaha veled mennyire jól érezték magukat, igyekeztél mindig boldoggá tenni őket, minden kívánságukat lested.... ezek ilyenkor mind semmisé válnak. Várnak a legalkalmasabb pillanatig amikor a létező LEGESLEGAPRÓBB hibádat felnagyíthatják és emiatt elhagyhatnak és futhatnak az alfa ágyába. Aztán persze előfordul hogy az alfi szerelmet hazudva párszor alaposan szétdöngeti őket aztán kiadja az útjukat. Után már te is jó lennél újra, miután az alfa alaposan leamortizálta őket testileg-lelkileg. Undorító hazárdjátékozó nők vannak! Vigyázni kell nagyon, nem szabad egyből szerelembe esni.
2021. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!