Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az én hibám lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám lehet?

Figyelt kérdés
Jo pár éve együtt vagyunk a párommal de az utóbbi időben azt vettem észre,hogy nemnagyon van orgazmusom már. Ez mitől lehet? Nekem előtte nemvolt senkim se.
2021. ápr. 7. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs kémia
2021. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeressük egymást meg mindig ugyanúgy.
2021. ápr. 7. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre, pedig van kémia, nagyon is. Nálam talán amiatt, mert úgy érzem nem érdeklem őt annyira, mint régen. Nálatok nincs valami hasonló gond?
2021. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nekem is megfordult már a fejemben..attol lenne akkor?
2021. ápr. 7. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak a saját tapasztalatomat írtam le, nálam szerintem ez a gond. Ha gondoltál ilyesmire, akkor lehet, hogy nálad is. Próbálj meg beszélni vele erről, hátha megnyugtat annyira, hogy minden oké legyen.
2021. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nehéz vele ilyenről beszélni sajnos, sokszor olyan mintha lenne neki valakije rajtam kívül is.
2021. ápr. 7. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem ez lehet a gond. Nem tudom mit csinálj, ha beszélni nem tudtok.. csak ezt látnám megoldásnak, mert anélkül nem tudsz teljesen megnyugodni szerintem.
2021. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Növeljétek az előjátékok idejét. Te is légy jobban együttműködő, mint eddig. Beszéljétek meg ezt a problémátokat. Nem kell mindjárt rosszra gondolni, habár semmi sincs kizárva, főleg nekünk, akik nem ismerjük a helyzetet eléggé tüzetesen.

Ffi.

2021. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!