Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen szakmaváltás, érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen szakmaváltás, érdeklődés egy másik állás iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A páromról lenne szó. Kb 2,5 évvel ezelőtt elkezdte a C+E jogosítványt, azóta sikerült is neki. Nagyon érdekelte ez a szakma, folyamatosan erről nézett videókat és dokumentumfilmeket is. Sokszor mesélte hogy mennyire várja már hogy elkezdhessen ebben a szakmában dolgozni, de amíg csinálta a jogosítványt elment dolgozni egy étterembe pincérkedni. A héten felhozta hogy ezen a területen szeretne maradni amit kicsit furcsállok mivel eddig a teherautózás érdekelte.


Mostanába késik este 30-60 perceket..és egy kicsit attól tartok hogy valaki más lehet a képbe. Nektek nem lenne furcsa ez az egész vagy én aggódom túl? Folyamatosan azt mondja hogy azért akar ebben a szakmában maradni mert jól fizet és többet keres mint a teherautózással meg hogy megszerette ezt a szakmát. Sokszor elmondtam már neki hogy nem érdekel a pénz.. ameddig elvagyunk tartozás és éhenhalás nélkül én boldog leszek. Ahoz pedig elég egy normális jól fizető állás is. A legnagyobb problémám pedig az hogy a héten 2 napot van itthon, többi napon reggel 9től este fél 11 ig szokott lenni.. Az a 2 nap amig itthon van az is nagyon kevésnek tűnik :/ Tudom.. sok embernek ugyanennyi napja van itthon de legtöbben délután 5 kor már végeznek és a családjával tudnak lenni, én pedig van olyan nap mikor nem is látom mert reggel hamarabb megy el mint hogy én felkeljek és akkor jön haza mikor alszok..


2021. ápr. 7. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bevallom azt nem értem hol pincérkedik most ő a járvány és étterembezárások, betiltott rendezvények idején???
2021. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ujranyitás lesz lassan, már készülnek rá. Virusidő alatt futárkodott ugyanannál a cégnél.
2021. ápr. 7. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mostanába késik este 30-60 perceket"


Ennyi időbe csak egy, legfeljebb kettő gyors menet fér bele. Szerintem ne aggódj.

2021. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!