Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! SZoktátok mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! SZoktátok mondani a párotokra, hogy cuki, aranyos, stb. ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Én csak az olyanokra mondom akik kedveskednek nekem, de nem tetszenek mint férfi, es nem akarom megbántani mert kedves.
2021. ápr. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, bàr nagyon ritkàn, és a pàromra. Azért csak ritkàn, mert tudom, hogy ez férfi fordítàsban mit takar, és nem akarom, hogy azt gondolja, csak baràtként tekintek rà. Ezért szoktam azt is mondani, hogy kedves, figyelmes, férfias,udvarias, szexi.
2021. ápr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Cukinak, édesnek, aranyosnak is. Megbeszéltük az elején, hogy nálam ez nem jelent rosszat, sem barátságot, sem lenézést. Elfogadta.
2021. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyos még olykor elhangzik, de ritkán használom a páromra. A cukit csak heccből használom. Alapvetően mindkettőt inkább gyerekre, vagy állatra használom, vagy olyan emberre, aki semmit nem indít el bennem, de kedves, vagy csak szívderítő látványt nyújt, pl öreg bácsi és néni kézenfogva.
2021. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam neki mondani, főleg, mert rengetegszer kedveskedik nekem apró figyelmességekkel és olyankor tényleg azt érzem, hogy nagyon aranyos. Szerintem nagyon nem mindegy, hogy milyen helyzetben használod ezt a jelzőt. Nyilván más jelentést ad, ha kapsz egy tábla csokit és mást, ha szex közben hívod cukinak.
2021. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Számomra ezek a szavak egy szeretetreméltó, kedves személyt takarnak. Mikor kisebb-nagyobb figyelmességeket megtesz nekem, olyankor szoktam mondani, hogy köszönöm, ez igazán kedves, aranyos dolog volt tőled, jól esik, hogy gondoltál rám.
2021. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Számomra is a kedvességre utal, az aranyos szó sokszor a számra jönne, de mivel több embertől hallottam, hogy másképp értelmezik, figyelek, hogy a páromon kívül másnak ne mondjam. A párommal szemben mindkettőt szoktam használni, de megbeszéltem vele, hogy ez mit jelent nálam.
2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor mondom neki hogy aranyos. A "cuki" jelzőt nem használom, nem szeretem.
2021. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szoktam mondani, nálam sose kapcsolódott össze a "friendzoneolással". Cukinak például nem hívok senkit, csak a barátomat:D Azt, hogy "aranyos vagy" sem mondom igazán másnak, maximum azt, hogy ez vagy az amit csinált az aranyos volt, de ezt se szórom összevissza. Nem tudom mit kéne mondani kapcsolatban, nekem még maximum a helyes jön a számra, a szexi, macsó szavakat nem szeretem, az udvarias, férfias meg nem ezt jelenti.
2021. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoktam, mert néha tényleg nem tudok rá mást mondani, minthogy aranyos. Vagy mosolyog rajta vagy kijelenti, hogy ő nem aranyos - amitől még aranyosabb.
2021. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!