Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok :voltatok olyan helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok :voltatok olyan helyzetben hogy tudtatok mindketten h nem szabad együtt lennetek de mégis baromira vonzodtatok egymáshoz? Mi lett a dologból?

Figyelt kérdés
Ezt hogy nem szabad, úgy értem h valamiért tabuk vagytok egymasnak:pl.ex tesója, barátnő exe vagy bármi ami ilyesmi.

2021. ápr. 9. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
neked mi a szitu?
2021. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Semmi nem lett belőle.

Úgy voltam vele, ha ő tényleg a nagy Ő akkor évekkel később is ugyanúgy fogok íránta érezni. Ha nem akkor a követketkező párom ki is törli az emlékét is.


Nos, áldom az eszem! Évekkel később már úgy leamortizálta magát, hogy pár percnél nem bírtam többet el a társaságából.


Jó, hogy kihagytam. Nem érte volna meg.

2021. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett semmi belőle, és jobb is :D

Fiatalabb volt mint én, illetve egyéb okok is voltak, amit most nem fejtenék ki.

2021. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam, a baráti társaságból udvarolgatott egy 33 éves férfi. Valamiért nagyon vonzódtam hozzá, valószínű kevés férfi volt kedves velem. A korkülönbség ugye adott. Anyumnak elmondtam otthon (ő lett volna az első barátom). Kiborult és elmagyarázta, hogy csak arra kellek a férfinak, ki fog hazsnálni, persze normálisabban fejezte ki magát. Hallgattam rá és igaza lett, mert a fószer mindenkire rámászott, mint később kiderült.
2021. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Vagyis, csak ő volt nekem tabu, mert kapcsolatban élt. Házasság lett belőle. Nem csalta meg velem a barátnőjét, mert mondtam neki hogy erre nem vagyok vevő. Én nyitnék felé de döntse el, ő mit akar, mert én nem dúlok szét egy kapcsolatot és nem leszek harmadik fél. Lezárta azt a kapcsolatot tisztességesen és utána jöttünk össze.
2021. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!