Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van barátnője akkor ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője akkor ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Bevallom nekem tetszett o, de miutan megtudtam h regota van kapcsolata lemondtam rola, meg kicsit rossz erzes is volt.

De o meg ha osszenezunk csak ugy random akkor van hogy rajtamhagyja hosszu masodpercekig a tekintetet. Vagy ha osszetalalkozunk akkor a szemem utan "oda le nez". (mellekre gondolok ha vki felreertene). NEM gondolom persze hogy biztos szerelmes mert alig ismerjuk egymast.


2021. ápr. 10. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg mindenkivel ezt csinálja, ne foglalkozz vele.
2021. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem biztos hogy szerelmes, lehet hogy jók a melleid🤷‍♂️

Nekem is "összeakad néha a tekintetem idegenekkel, mégsem vagyok mindbe szerelmes...

2021. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Na vajon?! Mert FÉRFIBÓL van, azért.
2021. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Edesistenem 🤦🏼‍♀️ epp azt irom hogy nem gondolom hogy szerelmes
2021. ápr. 10. 08:25
 5/15 anonim válasza:
81%

Nem is az. Én pasi vagyok... Sajnos kapna az alkalmon, hogy egyszer-egyszer ágyba bújjon veled és nem tervezne hosszú távra. Nem magamból indulok ki... Nekem most nincs senkim és amúgy hűséges típus vagyok. Viszont amikor férfiak társoságában vagyok és nincs ott egy nő sem. Aztán meglátnak egy jó csajt... Egyből jön a de meg bsznám meg ilyenek. És sajnos többgyermekes apák is ugyan úgy csorgatják a nyálukat pont úgy mint a többi balfsz.

Olyankor szívesen pofán bsznám őket. Nekik van feleségük gyerekük és ez nem elég. Én meg már annak is örülnék ha találnék egy lányt aki megfelel nekem és akinek énnis megfelelek. Tudom... Egy vesztes vagyok... Van önkritikám.

2021. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet unja az asszonyt es valami ujra vagyik
2021. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#4🤦‍♂️ ÉdEsIsTeNem, pont azt erősíteném meg.

Mondjuk ha nem gondolod hogy szerelmes, akkor miért született meg ez a kérdés?😝

2021. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert felmerult bennem a kerdes, de mint mondtam, alig ismer, lehetetlennek tartom. Nem 12 evesek vagyunk. Ha ezt nem erted, akkor nincs mit magyaraznom.
2021. ápr. 10. 09:16
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy van barátnőm én is néha megnézem a többi nőt, tudod van az a mondás h "hűséget fogadtam nem vakságot". Néha csak véletlenül is elkalandozik a tekintetem, figyelmen kívül.
2021. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Értem. Azért megpróbálok érdemben is válaszolni a kérdésedre, ha már eddig nem tettem.😅

Az, mint írtad is, nem valószínű hogy szerelmes beléd.

Én, meg szerintem sok más ember is, akkor szoktam valakit megnézni/ránézni, ha szépnek tartom, vagy v.mi miatt kitünik pl zöld a haja, vagy csüng a fika az orrából...

Megeshet hogy csak elbambult és közben pont rád nézett, de ez ugye nem rendszeres.

2021. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!