Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha citromlevet iszok (? ).

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha citromlevet iszok (? ).

Figyelt kérdés
onnanstól amikor megjött,akkor tényleg hamarabb elfog múlni és kevesebb vérzés lesz?tegyük fel,hogy kb 5-6napig szokott tartani..hogyha sok citromlevet iszok lehetséges 2-3napra lecsökkenteni?és ha én facsarom az jobb?
2010. aug. 21. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én mindig citromos vizet iszom, de nem emiatt. Pont most volt meg és hét napig tartott.
2010. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ez nem használ semmit..de jó lenne ha lennének ilyen taktikák..;)
2010. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a citromlé kieszi a gyomrodat úgyhogy azt magába ne nagyon igyad
2010. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a citromlével késleltetni lehet pár napot ha nem akarod hogy megjöjjön.

ha azt akarod hogy hamarabb elmúljon akk vörösbor igyál, viszont kevesebb nem lesz tőle, de hamarabb kiürülsz.

2010. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

elkeserít :(

jó lenne,de mivel sXe-s vagyok,így alkoholt sem iszok ..ami először rossz :S xd

2010. aug. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!