Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valaki nem...

Lehetséges hogy valaki nem tud fogyni?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja hogy már mindent próbált nem sikerül. Mégpedig azért mert a szervezete készül az anyaságra.


Ez csak kifogás és a legnagyobb hülyeség amit hallottam.


Tény hogy próbált tenni lépéseket, de az a fehérje és fogyasztó porok ivásában és rezgetős tapasz használatban ki is merült.

Nem sportol és igazán az étkezésre se figyel hogy mikor eszik.


Pedig elmondtam hogy mint ahogy 6évvel ezelőtt le tudott fogyni most is tudna ha mozogna és figyelne a kajára.


2021. ápr. 12. 20:58
 1/10 anonim válasza:
59%
Te meg el tudnád végre hagyni ha ez a legnagyobb problémád. De helyette egy gyökér vagy aki ide ír ki kérdéseket minden másnap, és azthiszi ezzel mindent megtesz a kapcsolatert
2021. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
végre ott hagyhatna már !! Ha nem 15-20 kilókat szedett fel akkor ne sírjon a szád te balfék !
2021. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%
ez a csaj nagyon gáz XD sokáig lesz még a nőd?
2021. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%
Persze karantén alatt nyammogva én is felszedtem laza 10-kilót, eddig az volt a bajom, hogy nem bírok hízni, most meg xd, egyszerű, valószínűleg olyan hormonális problémája van amit evésnek és lustaságnak hívnak, ha pedig tényleg van valami, azt közölhetné veled, anyaságra készül-ből, én azt szűrném le hogy már terhes amúgy.
2021. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Keressen fel egy orvost vagy dietetikust aki segít neki lefogyni, megtervezni ,hogy mit egyen. Ki kell vizsgálni nincs e hormonális probléma, pajzsmirigy stb. Lehet ő így érzi jól magát, ha neked nem tetszik hagyd el és keres olyat aki tetszik is.
2021. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%

Fogyni mindenki kèpes. Nézd meg a gulágról hány kövér ember jött haza?

A képlet egyszerű, több energiát éget mint amennyit bevisz.

Önmagában a sporttól semmit nem fog fogyni.

De ha nem extrém kövér akkor hagyd el, had tudjon keresni normàlis pasit aki úgy szereti ahogy van.

2021. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Megint? Hányszor kérdezed még meg?
2021. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
84%

írtad:

"Nem sportol és igazán az étkezésre se figyel hogy mikor eszik."

innentől kezdve nem igaz az állítása, miszerint

"már mindent próbált nem sikerül. "

innentől meg van válaszolva a kérdésed: lehetséges, de a barátnődnek valószínűleg kényelmes erre fognia.

csak tudnám, ehhez miért volt szükség a gyakorikérdésekre.

2021. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Készül a szervezete az anyasagra LOL jó duma :D
2021. ápr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha van is valami olyan kondíciója, ami miatt ne tudna fogyni (pajzsmirigy zavar pl), azt it senki se tudja nektek diagnosztizálni. Viszont amiket írtál, az alapján eléggé komolytalan próbálkozásnak tűnik ez. Koránt sem tart még ott, hogy orvost kelljen felkeresnie.
2021. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!