Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezek közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek közül melyik szakmában tevékenykedő hölggyel kezdenétek hosszútávú párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy külsőre nagyon vonzó számotokra, és belsőre is jól kijöttök.

2021. ápr. 12. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Grafikus
Pszichológus
Tanár
Biomérnök
Szakács
Informatikus
Óvodapedagógus
Jogász
Marketinges
Építész
31 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Szia!:) Nálam nem a nő foglalkozásán fog múlni a dolog.:) Annyi, hogy prosti meg sorozatgyilkos ne legyen.:D:) 23f
2021. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakma szerint választok párt. De ha már mindenképp kell választani, akkor legyen informatikus.
2021. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegyik. Talán a szakács negatív, mert akkor fog dolgozni, amikor én szórakozni akarok. De ettől még simán járnék szakáccsal főleg, hogy tanulnék tőle.


A jogászokkal szemben van némi sznobsági sztereotípiám, de igazából jogásszal járnék, csak sznob csajjal nem.

2021. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem a foglalkozása számít ha tetszik és szimpatikus a személyisége,de ha választani kellene most mindenképpen talán óvodapedagógus.
2021. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%
Jogász csajjal semmiképp nem jönnek össze.
2021. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
A leírt paraméterekkel bármelyik, bár érdekel a pszichológia, szóval ha ez ilyen mézesmadzag akkor azt, a tanárt a legkevésbé, nem volt jó tapasztalatom velük, tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
28%
Marketinges mindenképp, mert az tud kérdezni
2021. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Hol vannak az ápolónők??? :D

Amúgy nem ez számít. Kb csak a szexmunkás lenne a kizáró.

2021. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,neked mi a szakmád?
2021. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
8. Ápolónővel már ismerkedtem, de az is a pszichiátriára került utánam :P megeshet hogy direkt fogalmaztam így, de érdekel a pszichológia és szeretek olyannal társalogni akit szintén.
2021. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!